• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

ÚJDONSÁG ONF a Green Aqua-nál (Flat One előrendelés!)

inadsz

Sasszem =)
Admin
Moderátor
Legjobb napló
A tesztre kapott ONF lámpák nagyon beváltak. Mind a Flat Nano, mind a Flat One.
Lassan aktuális lesz a rendelés, ha szeretnél az első lenni aki kézhez kapja a Flat One-t csak küldj egy mailt az előrendeléshez. :woot::woot:
banner-4.jpg FLAT NANO -photo-3.jpg
 
Volt egy profi LED összehasonlító tesztetek. Nem egészítenétek ki a Flat One-al? Érdekes lenne látni, mit tud a többiekhez képest fényben. Az okos funkciók vonzóak, de önmagukban nem sokat érnek és objektív összehasonlító teszt eddig nem készült. :)
 
W
A tesztre kapott ONF lámpák nagyon beváltak. Mind a Flat Nano, mind a Flat One.
Lassan aktuális lesz a rendelés, ha szeretnél az első lenni aki kézhez kapja a Flat One-t csak küldj egy mailt az előrendeléshez. :woot::woot:
A webshopban se híre, se hamva, technikai adatokról nem is beszélve.
Az ajtó melletti nanonál megcsodáltam, Vikkel váltottunk is náhány szót, de azért jó lenne többet tudni, ahogy @Andris87 is írta.
Engem mondjuk az is érdekel, hogy mennyi lesz az annyi, mert akkor elkezdem tömni a malacperselyt. :)
 
W

A webshopban se híre, se hamva, technikai adatokról nem is beszélve.
Az ajtó melletti nanonál megcsodáltam, Vikkel váltottunk is náhány szót, de azért jó lenne többet tudni, ahogy @Andris87 is írta.
Engem mondjuk az is érdekel, hogy mennyi lesz az annyi, mert akkor elkezdem tömni a malacperselyt. :)

30 körül lesz a kicsi lista ára.
A webshopba is fel fog kerülni idővel.
 
A nano 29 ezer ft körül lesz kint a polcon. Ez ugye nagyban függ, hogy hogyan változik a valuta.

Per pillanat így látjuk az árakat:
Flat One 60cm Standard 128990
Flat One 60cm Pendant 133990
Flat One 90cm Standard 178990
Flat One 90cm Pendant 195990
Flat Nano Sliver 28990
Flat Nano Gold rose 28990

A rendelést a héten véglegesítjük. Ha valaki az első kanyarban szeretne lámpást az jelezze. Ezért is tettük fel a lehetőséget. Hozzácsapjuk a rendelésünkhöz.
 

Hasonló topikok

Back
Oldal tetejére