• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Low-tech Old tree - Betta heaven

@Molnár Máté szép lett!👍
A rezonálós hanghoz egy gondolat: ahol az üveghez ér, tegyél egy-egy vékony csík polifoam-ot abból amit alá vágtál. (fent a "nyakánál" és ahol a szűrőtartály az akva oldalához ér lent)
Kemény műanyag a ház, csinálhat ilyen mókát az emberrel...😉
(nekem is ehhez kell folyamodnom most, hogy rájöttem az egyik akvámnál: a szűrőkamra széléhez érő lilly időnként csúnya hangot ad, megmozdítom elhallgat...)
 
Akkor passz...
Valami miatt a motor rezgését felerősíti a szűrődoboz.
Még nem vizsgáltam meg, de gyanítom az a baja, hogy nem egy mérnöki remekmű :)
@Molnár Máté szép lett![emoji106]
A rezonálós hanghoz egy gondolat: ahol az üveghez ér, tegyél egy-egy vékony csík polifoam-ot abból amit alá vágtál. (fent a "nyakánál" és ahol a szűrőtartály az akva oldalához ér lent)
Kemény műanyag a ház, csinálhat ilyen mókát az emberrel...[emoji6]
(nekem is ehhez kell folyamodnom most, hogy rájöttem az egyik akvámnál: a szűrőkamra széléhez érő lilly időnként csúnya hangot ad, megmozdítom elhallgat...)
Köszi, meg a tippet is, rápróbálok. :) Annyira nem zavaró, de jó lenne azért megoldani a problémát.
 
Van elég áramlás ott, ahol a valisneria van? Kell neki az áramlás... A betta viszont sajnos nem rajong érte...

...meg némi égertobozt is...[emoji12] Jól tetted![emoji106]
Alapból kevés az áramlás a betta miatt. A szűrő alatt van, most tartja magát. Szép lassan nődögél.
Igen a tobozt régebben tettem be, csak elfelejtettem idejegyzetelni :) Sőőt, catappa is van benne.
 
Back
Oldal tetejére