• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Old Forest

Nexus

Tapasztalt kertész
En probaltam mar masik csapattal de nem voltak nagyon lelkesek. Ket O. negrosom van amik alga tablettat hajlandoak megenni de a tobbi csak szivogat az uvegen es leveleken. Ez a 6 viszon szinte azonnal rarepult mintha ezen nevelkedtek volna. :D
Nálam a háromból max egy melózik, a másik kettő valahol lebzsel. Nem tudom megérdemlik-e a prémium falatot. 🤣

Nexus

Tapasztalt kertész
Nalam kitartott joszagok, nem igazan toluk varom a megvaltast, jar a cukkini alanyi jogon... XD
Lassan algamentes az üveg. Nem tudom kinek köszönhetem, nekik vagy magamnak. 😀
Megkapták. 😁
Kérdés: Meddig lehet, érdemes áztatni a cukkínit? Vagy a zöldség nem terheli annyira a vizet?

Attachments

Utoljára módosított:

zeppike

Főkertész
Lassan algamentes az üveg. Nem tudom kinek köszönhetem, nekik vagy magamnak. 😀
Megkapták. 😁
Kérdés: Meddig lehet, érdemes áztatni a cukkínit? Vagy a zöldség nem terheli annyira a vizet?
En ket harom oranal nem szeretem tobbet benne hagyni. Utana mar nagyon szethordjak. Mindenkepp terheli a vizet. Indokolt is kicsit gyakrabban vagy tobbet cserelni a vizet. Nem is tervezem mindig csinalni, csak amig meglatom tudom e oket ivatni :)

Nexus

Tapasztalt kertész
En ket harom oranal nem szeretem tobbet benne hagyni. Utana mar nagyon szethordjak. Mindenkepp terheli a vizet. Indokolt is kicsit gyakrabban vagy tobbet cserelni a vizet. Nem is tervezem mindig csinalni, csak amig meglatom tudom e oket ivatni :)
Reggelig bent hagyom próbaképpen.

Oldal tetejére