• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Old Forest

Nexus

Kertész szaki
En probaltam mar masik csapattal de nem voltak nagyon lelkesek. Ket O. negrosom van amik alga tablettat hajlandoak megenni de a tobbi csak szivogat az uvegen es leveleken. Ez a 6 viszon szinte azonnal rarepult mintha ezen nevelkedtek volna. :D
Nálam a háromból max egy melózik, a másik kettő valahol lebzsel. Nem tudom megérdemlik-e a prémium falatot. 🤣

Nexus

Kertész szaki
Nalam kitartott joszagok, nem igazan toluk varom a megvaltast, jar a cukkini alanyi jogon... XD
Lassan algamentes az üveg. Nem tudom kinek köszönhetem, nekik vagy magamnak. 😀
Megkapták. 😁
Kérdés: Meddig lehet, érdemes áztatni a cukkínit? Vagy a zöldség nem terheli annyira a vizet?

Attachments

Utoljára módosított:

zeppike

Főkertész
Lassan algamentes az üveg. Nem tudom kinek köszönhetem, nekik vagy magamnak. 😀
Megkapták. 😁
Kérdés: Meddig lehet, érdemes áztatni a cukkínit? Vagy a zöldség nem terheli annyira a vizet?
En ket harom oranal nem szeretem tobbet benne hagyni. Utana mar nagyon szethordjak. Mindenkepp terheli a vizet. Indokolt is kicsit gyakrabban vagy tobbet cserelni a vizet. Nem is tervezem mindig csinalni, csak amig meglatom tudom e oket ivatni :)

Nexus

Kertész szaki
En ket harom oranal nem szeretem tobbet benne hagyni. Utana mar nagyon szethordjak. Mindenkepp terheli a vizet. Indokolt is kicsit gyakrabban vagy tobbet cserelni a vizet. Nem is tervezem mindig csinalni, csak amig meglatom tudom e oket ivatni :)
Reggelig bent hagyom próbaképpen.

zeppike

Főkertész
IMG_20200923_081248.jpg
IMG_20200923_081308.jpg IMG_20200923_081314.jpg

Az uj akvariumban meg mindig kicsit kuzdunk. Telepitettunk 9 Galaxy Razborat, es a masik akvariumbol athoztuk Dankent az egyedul maradt lassan 5 eves galaxy razborankat. Fonal algaval tovabbra is kuzdunk. A vilagitast kicsit konzervativabbra vettem 12-18 ig fel-fel ora atmenettel. Egyebkent meg 1%-on 7-tol kb10 ig pislakol. Nem tudom ez az utobbi mennyit ront a helyzeten. Hanem javul a heten ettol is megvalunk. Bar nagyon szeretem hogy pislakol a feny, lehet egesz nap nezegetni az akvariumot.

Oldal tetejére