• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Hónap akváriuma Október - 36L

matrai

Mágus
Sziasztok!

Az adatok:

Akvárium: Ada 45p 45x27x30 (36l)
Szűrés: Eheim experience 250-2424
Töltet: 1 réteg gyári szivacs, 2l Ada bio rio, perlon, Seachem Purigen 100 ml
CO2: Nagynyomású rendszer, 2kg palack, diffúzor
Világítás: Ada Aquasky 451
Tápozás: Ada, carbo
Talaj: Ada rendszer, la plata sand
Dekor: Vasfa, red moor


Ez az ötödik berendezésem, még nem tudom mi lesz a meghatározó a végső képen, ezért nincs még címe a naplónak. Most egy fás képet ( nagy jóindulattal erdő ) szeretnék kipróbálni, mert egy ilyen is kell. Az előzetes tervek már megszülettek, a vége és az indítás még messze.:) Még a nyáron biztosan elindul, a naplónyitás az első állomása ennek, hátha így gyorsul a dolog.:)

Ez egy változó naplókép lesz:

2017.08.05.71..jpg
 
Utoljára módosított:
A tervezés első fázisában felhoztam a pincéből a berendező keretemet. Azt hiszem a kép láttán most lesz a legtöbb irigyem.:D Igen, jól látjátok ez egy eredeti, japán-magyar koprodukcióban készült, kézi gyártású ( de azért a természet erejét is kicsit bevonva :) ) opti keret. A megmunkálás finomsága, tökéletessége az első 5 cm magas frontüvegen csúcsosodik ki igazán. Amikor ezt a részletet pásztázza tekintetünk, értjük meg miért kell az egyforma, sablonos, géppel készült termékekre nemet mondanunk. :) A mester, a minden igényt kielégítő funkcionalitáson túl még a dizájnon is hosszú éjszakákon át dolgozott: a bal oldali harmadoló pontból kiinduló kis fénytöréssel :) tette még tovább egyedivé és csodálatossá alkotását. Nem tudom mikor vagyok jóindulatú, ha azt mondom legyen nektek is egy ilyenetek, vagy ha azt, hogy ne legyen? :)
Azért is választottam fa dekorokat, mert most úgy érzem elég egy ideig egy berendező keret is, ezért ebben max. csak kavicsok lesznek.:)

0002.JPG
 
Scapers Dayen említetted hogy kipróbálod majd a fás scape-et... akkor ezek szerint itt az idő. :)

Követni fogom!
 
A tervezés első fázisában felhoztam a pincéből a berendező keretemet. Azt hiszem a kép láttán most lesz a legtöbb irigyem.:D Igen, jól látjátok ez egy eredeti, japán-magyar koprodukcióban készült, kézi gyártású ( de azért a természet erejét is kicsit bevonva :) ) opti keret. A megmunkálás finomsága, tökéletessége az első 5 cm magas frontüvegen csúcsosodik ki igazán. Amikor ezt a részletet pásztázza tekintetünk, értjük meg miért kell az egyforma, sablonos, géppel készült termékekre nemet mondanunk. :) A mester, a minden igényt kielégítő funkcionalitáson túl még a dizájnon is hosszú éjszakákon át dolgozott: a bal oldali harmadoló pontból kiinduló kis fénytöréssel :) tette még tovább egyedivé és csodálatossá alkotását. Nem tudom mikor vagyok jóindulatú, ha azt mondom legyen nektek is egy ilyenetek, vagy ha azt, hogy ne legyen? :)
Azért is választottam fa dekorokat, mert most úgy érzem elég egy ideig egy berendező keret is, ezért ebben max. csak kavicsok lesznek.:)

View attachment 37436
Az igazán bátrak az ilyeneket is feltöltik vízzel.
 
A tervezés első fázisában felhoztam a pincéből a berendező keretemet. Azt hiszem a kép láttán most lesz a legtöbb irigyem.:D Igen, jól látjátok ez egy eredeti, japán-magyar koprodukcióban készült, kézi gyártású ( de azért a természet erejét is kicsit bevonva :) ) opti keret. A megmunkálás finomsága, tökéletessége az első 5 cm magas frontüvegen csúcsosodik ki igazán. Amikor ezt a részletet pásztázza tekintetünk, értjük meg miért kell az egyforma, sablonos, géppel készült termékekre nemet mondanunk. :) A mester, a minden igényt kielégítő funkcionalitáson túl még a dizájnon is hosszú éjszakákon át dolgozott: a bal oldali harmadoló pontból kiinduló kis fénytöréssel :) tette még tovább egyedivé és csodálatossá alkotását. Nem tudom mikor vagyok jóindulatú, ha azt mondom legyen nektek is egy ilyenetek, vagy ha azt, hogy ne legyen? :)
Azért is választottam fa dekorokat, mert most úgy érzem elég egy ideig egy berendező keret is, ezért ebben max. csak kavicsok lesznek.:)

View attachment 37436
Ez most komoly? ADA üvegből koccintottál egy berendező keretet???? :eek:
 
Nem udvariasságból írom, hogy nagyon várom a végső képet róla ( gondolom, nem naplózod ). Nem kell reszketnem, hiszen biztosan tudom, hátrébb csúsztam most egy hellyel.:)
 
Back
Oldal tetejére