• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Hónap akváriuma Október - 36L

Szerintem is jo lett!Egyedi,eredeti,de én a léggyökereket levágtam volna!Igaz elég távoli a fotó(megnéznek én egy versenyfotót is);).
 
Szerintem is jo lett!Egyedi,eredeti,de én a léggyökereket levágtam volna!Igaz elég távoli a fotó(megnéznek én egy versenyfotót is);).
Köszi. Morfondíroztam rajta sokat, vissza lettek metszve többször is. A jobb oldalon teljesen levágtam, mert zavart, egy két szál maradt, az nem túl tökéletes valóban...kicsit a képen esőt idéznek, bár fentről elég erős fény szűrődik át a koronán. Idővel majd megmutatom.:)
 
Érdekes hatása lett ezzel a narancs koronával. (y)
Az alatta lévő dolgokat nano robotokkal tartod karban? :) :D
Az aquasky alatt ilyen sárgás a lomb, rávakuzva is hasonló, de kicsit a vörös szín is megjelenik. A teljes lomb kivehető karbantartáskor,
kb. tíz ágat kell kipakolni, majd azokat is megmetszve visszahelyezni. Nem egy túl nagy munka, a legrosszabb benne az, hogy nem lehet a heti karbantartások között belenyúlni, igazgatni.
 
A mindenit neki :)
Egyrészt örülök, hogy a középső fával kapcsolatban megfogadtad a tanácsom, másrészt annak is, hogy a hátsóval meg csak félig :) Bár lehet úgy is jó lett volna, de az csak lehet, így meg biztosan jó. Lenyűgöző lett (y) :notworthy:
 
A mindenit neki :)
Egyrészt örülök, hogy a középső fával kapcsolatban megfogadtad a tanácsom, másrészt annak is, hogy a hátsóval meg csak félig :) Bár lehet úgy is jó lett volna, de az csak lehet, így meg biztosan jó. Lenyűgöző lett (y) :notworthy:
Köszi, valóban elég sok tanácsot, véleményt kapok a háttérben fórumtársaimtól, Béla inkább a növény-, Jopet pedig a dekor felelősöm, köszönöm nektek.:notworthy: Cserébe én is hozzászólok az ő munkáikhoz, de ha jól emlékszem még egyikőjük sem fogadott meg egy tanácsomat sem.:)
 
Back
Oldal tetejére