• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Okostelefonok

Viszont kíváncsi lennék mennyire lesz ez életképes. Pl hogyan fog működni a hajtogatás téli időszakban a minuszokban.
Zotya, ez nem egy kocsit,amit leparkolsz a hidegbe. Általában kezedben tartod, és addig kapja a hőt. Ha meg sokáig akarod a mínuszokban használni, addig te már rég fagyási sérüléseket szenvedsz, mire a telefon feladja a szolgálatot.:);)
 
Zotya, ez nem egy kocsit,amit leparkolsz a hidegbe. Általában kezedben tartod, és addig kapja a hőt. Ha meg sokáig akarod a mínuszokban használni, addig te már rég fagyási sérüléseket szenvedsz, mire a telefon feladja a szolgálatot.:);)
Pl az iPhone X is lefagyott hidegben. A poén az, hogy nem hardveresen hanem szoftveresen tiltotta a kijelzőt. Ez pedig egy kicsit komplexebb kijelző.
 
Pl az iPhone X is lefagyott hidegben. A poén az, hogy nem hardveresen hanem szoftveresen tiltotta a kijelzőt. Ez pedig egy kicsit komplexebb kijelző.
Ere nem tudok mit mondani, mert nem nincs ilyenem, de a kollégám elég sokat panaszkodik a iPhone 8ra. Amióta ő is megkapta a céges telefont, ami Androidos, inkább azt használja. Már megbánta hogy iPhont vett, pedig eleinte hogy virított vele. Néha cukkolni szoktam, hogy hol van a iPhonja, az a válasza mindig a kérdésemre hogy, az GERONIMO.
 
Ere nem tudok mit mondani, mert nem nincs ilyenem, de a kollégám elég sokat panaszkodik a iPhone 8ra. Amióta ő is megkapta a céges telefont, ami Androidos, inkább azt használja. Már megbánta hogy iPhont vett, pedig eleinte hogy virított vele. Néha cukkolni szoktam, hogy hol van a iPhonja, az a válasza mindig a kérdésemre hogy, az GERONIMO.
sejted milyen szót geronimozot fórum.
 
Az a gond ezzel, hogy ennek a Android vs IOS csatározásnak soha nem lesz vége. Ez egy végeláthatatlan vita alapja is lehet. Ki ezt ki azt prefarálja, ki ezt ki azt tudja megfizetni stb stb...
Én tudom, hogy miért szerettem hosszú éveken keresztül használni iPhone-t és azt is tudom pontosan, hogy miért is cserélem le. Pedig használtam én is céges telefont ami Android-os volt mégsem szerettem. Munkával kapcsolatos dolgokat is inkább a sajátomon csináltam.
Sajnos most ez van megy az IOS (nem tudom mennyi időre) és jön az Android (csak azért mert más platform nincs) így egyéb választás sincs...
Na majd meglátjuk:)
 
Sziasztok.
Hátha tud valaki segíteni.
Olyan app-ot keresek androidra amivel rendesen lehet videókat szerkeszteni és tudjon 1080p-ben is menteni. Ja és természetesen nem 4-5e forintos kategória legyen[emoji846]
PC nem használok egyáltalán, így az nem játszik szerkesztésre[emoji846]
 
Back
Oldal tetejére