• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Okostelefonok

Ti tudtok valamit az android Vendég módról? Elvileg 5.0 verziótól elérhető, nálam a Xiaomi mi A2-n is van (8.1), haveromnak a Samsung Note 9-en meg nincs, pedig azon is 8.1 Oreo fut. Minek a függvénye ez a Vendég mód?
 
A

Aranyos vagy es kosz jol esik az egyutt erzes. Rendeltem mar sokkal tobbert novenyt pl ami sose jott meg. Most viszont,:)mar uton van van felem az uj. Megis mi 8 lett a vege. 1 ora mulva mar a kezemben lesz.

Ennek meg örülök, hogy már meg is van az utódja. Bízzunk benne, hogy ez be fog válni[emoji846]
 
Ti tudtok valamit az android Vendég módról? Elvileg 5.0 verziótól elérhető, nálam a Xiaomi mi A2-n is van (8.1), haveromnak a Samsung Note 9-en meg nincs, pedig azon is 8.1 Oreo fut. Minek a függvénye ez a Vendég mód?

Ez mi is pontosan ez a vendég mód?[emoji2] erről most hallok először. Mint mondtam nem követem az androidot. Viszont feleségemnek Samu van ha jól emlékszem akkor 8. valami droid fut rajta de ilyet nem láttam még benne.
 
Kb az OLDAL harmadáig görgess le.

De direkt csak neked számos ILYEN cikket is írtak :)

Köszi, hogy figyelmembe ajánlottad eme kitünő cikkeket[emoji846]
Kár, hogy mindkét rendszer már pár verzióval előrébb jár sok sok változással/fejlesztéssel karöltve[emoji2]
 
Ez így igaz. Pár nap használat után vélemény?
Haat meg 36 oraja van meg kb. Az mi 6-bol kiindulva a megszokott stabilitas, gyorsasag. Kicsit nagy, es nekem szokatlan a hatlapi ujlenyomat olvaso. Nyilvan ezt kompenzalja az arc felismero ami nagyon jo. Mindegy hogy ejjel,v nappal, vagy szemuveg, vagy sapka. Mintha tudna,hogy en vagyok. Szoval gyors es stabil. A poco-t mar ujra kellett tolteni. Sot.... Lassan mar masodszor.
 
Haat meg 36 oraja van meg kb. Az mi 6-bol kiindulva a megszokott stabilitas, gyorsasag. Kicsit nagy, es nekem szokatlan a hatlapi ujlenyomat olvaso. Nyilvan ezt kompenzalja az arc felismero ami nagyon jo. Mindegy hogy ejjel,v nappal, vagy szemuveg, vagy sapka. Mintha tudna,hogy en vagyok. Szoval gyors es stabil. A poco-t mar ujra kellett tolteni. Sot.... Lassan mar masodszor.

Nekem naponta kétszer kell tölteni a telót. Főleg munkahelyen merül nagyon. Ott sok helyen van holt terület mobil lefedettségben. Hol 3G hol 4G hol pedig Wifi kapcsolódik. Sajnos ez a sok oda vissza keresgélés meghúzza rendesen.
 
Nekem naponta kétszer kell tölteni a telót. Főleg munkahelyen merül nagyon. Ott sok helyen van holt terület mobil lefedettségben. Hol 3G hol 4G hol pedig Wifi kapcsolódik. Sajnos ez a sok oda vissza keresgélés meghúzza rendesen.
Ismeros.
 
Back
Oldal tetejére