• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Okinawa Churaumi Aquarium / Japán

viktorlantos

Alapító
Admin
A blogomon már írtam róla korábban ma viszont találtam egy nagyon jó minőségű 5D Mark II-vel felvett anyagot.
Lélegzetelállító....

Figyeljétek az apró búvárt a bal szélen... nah ez nem az a műanyag integetős fajta :lol:
Biztos a beejtett etető csipeszért ugrott be... :lol:

http://vimeo.com/5606758

Tipp: az 5D Mark II minősége miatt full screenben a legjobb. 5 perc nézzétek meg tényleg. Bámulatos.
 
viktorlantos said:
A blogomon már írtam róla korábban ma viszont találtam egy nagyon jó minőségű 5D Mark II-vel felvett anyagot.
Lélegzetelállító....
Eszméletlen mennyire magával tudja ragadni az embert full képernyőn. Csodálatos!
Ha jól számolom 7.5 millió liter :shock:
 
Bocs,helyesbítek,trópusi édesvizi.Hidegvizi valóban van,csak le kell menni a Duna partra. :)
 
tibicuk said:
Van-e édesvízi hal,mely ennyire egyszerre úszik? Tudomáson szerint nincs.

A Hemigrammus bleheri - Petitella, Vörösfejű pontylazac. Az egyetlen általam ismert akváriumi halfaj ami kevés egyedszámban (4-6) is mindig együtt úszik.
 
Te Haiko, ma te takarítod az üveget, amíg én szörfözök kicsit az állatokkal......
- Grrrrr mindig a kicsiket szivatják. Bárcsak lenne egy 15 méteres Tetratec algakaparó penge.... :)

nagyban full HD kötelező.

 
Számomra csak az a szomorú ebben, hogy a természetben nem nagyon fordul elő ilyen sürűségü populáció hála az embereknek.:(
Mindezek ellenére lélegzet elállító.:rolleyes:
 
Back
Oldal tetejére