• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Garnélás Ohoyamatsumi bölcsője / Cradle of Ohoyamatsumi / Ohoyamatsumi no yurikago (大山積命の揺りかご)

Vízcserével egybekötve ma kikapáltam elölről a böszme nagy bucékat, és helyükre B. sp. Sintang került.
Persze a tingrincsek nem hazudtolták meg magukat, egyből rávetették magukat az új jövevényre.
Buce Sintang.jpg

Na jó, egyikőjük a struccgarnipolitikát választotta.
struccpol.jpg

Az akvárium ragyásig teli kis ficánkákkal, de a nagyok is nagyon szépek.
TanTig.jpg

Giga öröm, hogy a faját meghazudtolóan komótos pigmi Crypto új hajtást hoz. :love:
CryptPyg.jpg

Mielőtt valaki megszólja a ház elejét, jöjjön egy "egészalakos" kép is. Úgy érzem, most egy csöppet jó irányba billent a dragon-saláta egyensúly. Ti mit gondoltok?
(Ígérem, legközelebb nem fehér pólót viselve fogok csattogtatni. 😟)
Oho FULL.jpg

Köszönöm, hogy bekukkantottatok a bölcsőbe. 😘
 
Ma tisztábatettem a galerit, eközben egy-két dolgon eltöprengtem:

1) Valami nem stimmel, mert már megint dzsumbuj. :unsure:
BHD GA.jpg BHD.JPG

2) Stallone küldhetne egy vaskos köteg zöldhasút (nem sügért), mert garnéla Balboa adta az ihletet. 🥊
G balboa.JPG

3) Újra kell értelmeznem a legyezőgarnéla fogalmát. :cool:
legyező.JPG

Köszi, hogy bekukkantottál a bölcsőbe. :)
 
Azt hiszem, elkapott a garnéla-vírus, mert lassan, de biztosan többféle crustakaja van itthon, mint emberi fogyasztásra szánt. :giggle:
Kicsit bevásároltam a két tucat tangerine-nek:
View attachment 74735
View attachment 74736

Vérengző fenevadakként vetették magukat a hópihére:
View attachment 74737
Itt csak megerősíteni tudom, a Mit hiányolok a GA kínálatából? topikban felmerült igényt, miszerint a Major polcain is meg lehessen találni a GG termékeit.

Mindent összevetve, nagyon örülök, hogy belekóstoltam a garnélázásba, mert egy új és másfajta örömforrást hozott napjaimba. :love:

Köszönöm, hogy e napsütötte vasárnapon is leültél a géped elé, hogy benézz a bölcsőbe.
Szia, bocsánat, hogy belerondítok a naplóba, de ezek a kaják, hogy váltak be?
szép nagyon a Dragon-Buce páros és szépek a garnélák is. Ha lesz majd szaporulat egy pár darabra benevezhetek? Vagy mindnek megvan már a helye? :)
 
Szia, bocsánat, hogy belerondítok a naplóba, de ezek a kaják, hogy váltak be?
szép nagyon a Dragon-Buce páros és szépek a garnélák is. Ha lesz majd szaporulat egy pár darabra benevezhetek? Vagy mindnek megvan már a helye? :)
GG kajával nemigen lehet mellélőni, nekem - több fórumtárssal együtt - bevált.

Persze, van szaporulat. Figyeld az Eladó garnélák topikot, mindenki ott hirdeti meg, én is.
 
Back
Oldal tetejére