• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Ohko...

Illetve az azért történt, hogy a rotala gyökereihez nyomtam fél fél ADA Iron Botton táp rudakat. Egy kis vassal is segítsek majd a vörösödéstét.. Remélem jó lesz...;)
 
Most már lassan 2 hetes az akvárium.
Holnap vízcsere.
Mértem ma egy kis víz paramétereket:
No3: 35-40ppm
Po4: 0,1ppm
Fe: 0,5ppm
TDS: 140 ppm
pH: 6,2

Algát jelenleg nem nagyon látok. Bízom benne hogy elkerül. A növények szépen nőnek.
A fény erősségén szerintem növelnem kell. A Rotala Hra elkezdett nyúlni felfelé.
Szerintem növelek a ledek erősségén a TC420-ban egy 5-10%-ot.
Szeretnék majd idővel egy kis vöröses színt kihozni belőle. És alacsonyan tartani , persze nyírással.
1581183553799.png
 
A excel tomenyebb, es lassabban bomlik le, vagy oldodik ki, mint a carbo. Ha jol tudom a carbo 6-8, az excel 24 ora alatt.
Igen ezt olvastam ki én is. jobb is lesz mert reggel korán tápozok és mire bekapcsol a fény már a carbónak nyoma sincsen. Az adagolás majd ki kel tapasztalnom.
 
Igen ezt olvastam ki én is. jobb is lesz mert reggel korán tápozok és mire bekapcsol a fény már a carbónak nyoma sincsen. Az adagolás majd ki kel tapasztalnom.
200liter vizhez napi 5ml. Vizcserenel 40liter vizhez 5ml, de ezt en nem szoktam tartani. A 110literhez napi 2.5ml, a 45 literhez napi 1ml megy. Minden ok..
 
Back
Oldal tetejére