• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Örökölt akvárium

Fú, ez kemény.
Nem oldódik ki semmi...?
Olvasom, hogy vízálló, meg oldószer mentes, de hát akkor is...:);):(
 
Azt hiszem van itt erről egy topic ( keress rá erre: "super attak", bocs az előbb elírtam, így én sem találtam azokat a bejegyzéseket amikre most hivatkozok :) ), én is csak azt tudom mondani, amit ott olvastam, meg azt, hogy még élnek a halaim.
 
Helyzetjelentés:

Kénytelen voltam kidobni a "cseresznyefám" MT lombkoronáját, mert teljesen belepte a hair alga, amit lehetetlenség volt eltávolítani belőle anélkül, hogy a növény darabjaira ne essen. Így egyelőre fedetlen, tar fővel, pironkodva áll a körötte repkedő madarak gyűrűjében.
Ötleteket kérnék, mivel lehetne pótolni. Olyasvalamit szeretnék, ami kinézetre hasonló, de tartósabb.

20160417_194701.png
 
Helyzetjelentés:

Kénytelen voltam kidobni a "cseresznyefám" MT lombkoronáját, mert teljesen belepte a hair alga, amit lehetetlenség volt eltávolítani belőle anélkül, hogy a növény darabjaira ne essen. Így egyelőre fedetlen, tar fővel, pironkodva áll a körötte repkedő madarak gyűrűjében.
Ötleteket kérnék, mivel lehetne pótolni. Olyasvalamit szeretnék, ami kinézetre hasonló, de tartósabb.

View attachment 8862
Én nem csak ötletet, de komplett megoldást is szívesen nyújtok. ;)
Dacára az elosztogatott egy köbméter weepingemnek, még mindig maradt valamennyi. Lombkoronának mondhatni tökéletes, és szívesen kisegítelek vele nagy megszorultságodban, ha kell. :)

Tapatalk-kal küldve...
 
Szép moha de co2 nélkül nagyon lassan nő. Low techben én fel tettem a víz felszínéhez és ott elég elfogathatóan nő.
Szombaton végre lehetőségem nyílt, hogy ellátogassak a "szentélybe" (GA). Vettem 3 csomag / telep Fissi-t. Felragasztgattam az előzőleg megkopasztott fámra, és kíváncsian várom mikor terebélyesedik ki, és lesz olyan gyönyörű mint amit a boltban láttam.
Képek jönnek hamarosan.
 
Viszont az volt az érzésem, hogy élőben nem láttam mindent, amit a képeken már igen. Van több terem / szoba is, hol? Sajnos sietnem kellett, így eléggé célorientáltan kellett haladnom, és ezt elfelejtettem megkérdezni...
 
Pult előtt balra, végig a garnélák, halak között, majd a végén jobbra, lépcsőn fel, tetején jobbra be az ajtón. Legközelebb ne hagyd ki.
Mindenképpen, bár nem tudom, hogy amikor legközelebb eljutok oda, még ott lesznek-e. Nagyon menők, lehet, hogy gyorsan "kinövik" ezt a helyet, túladnak rajta, akkor aztán ki tudja hova költöznek...
 
Back
Oldal tetejére