• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Odyessa Quad T5 2x24w 6500K [Megoldás a első hsz.-ben!]

Ez a topic az Odyssea termékről szól ugye? Az villog, meg törik, meg hasonlók? Vagy ez valami régebbi kínaibb cucc? :) Köszi
 
Elkezdtem végigolvasni a témát, de nem értem a végére, így felteszem a kérdésem:
A vezérlőt lehet önmagában cserélni? Sajnos az enyém úgy látszik megpukkant.
A csöveket kicseréltem, de mégsem indul a cucc.
Gyárit lehet valahol külön venni, vagy bele kell szerelni egy másféle vezérlő egységet?
Ui.: Nálam nem villogott...vagyis én aludni szoktam éjszaka és nem a lámpát lesem! :-D
 
Elkezdtem végigolvasni a témát, de nem értem a végére, így felteszem a kérdésem:
A vezérlőt lehet önmagában cserélni? Sajnos az enyém úgy látszik megpukkant.
A csöveket kicseréltem, de mégsem indul a cucc.
Gyárit lehet valahol külön venni, vagy bele kell szerelni egy másféle vezérlő egységet?
Ui.: Nálam nem villogott...vagyis én aludni szoktam éjszaka és nem a lámpát lesem! :-D

Lehet csak tápegységet kell cserélned.
Ezekből viszonylag sok van nálunk. Ha felénk jársz hozd el a lámpát és kipróbáljuk. De előtte csörizz be, hogy biztosan legyen ilyen táp. Mindegyik lámpához más kell....
 
Ok. Köszi!
Most hirtelen nem tudom mikor járok arrafelé, de ha addig nem oldódik meg, akkor szólok, mielőtt beugrok.
2x24 w-os lámpa egyébként.
 
Sziasztok,

villogásra ismertiek azt a megoldást, hogy ha időzítőre van bedugva az Ody lámpa?
Most írta egy akvarista az FB csoportunkban (szó szerint idézem): "Akkor egyszerűen forditsd még a konnektorba az időzítő hogy a fázist szakitsa meg" .
Mindig van új a nap alatt :)
 
Sziasztok,

villogásra ismertiek azt a megoldást, hogy ha időzítőre van bedugva az Ody lámpa?
Most írta egy akvarista az FB csoportunkban (szó szerint idézem): "Akkor egyszerűen forditsd még a konnektorba az időzítő hogy a fázist szakitsa meg" .
Mindig van új a nap alatt :)

Erről szól kb az egész topic... :p


Az én iPhone készülékemről küldve a Tapatalk segítségével
 
Sziasztok,

villogásra ismertiek azt a megoldást, hogy ha időzítőre van bedugva az Ody lámpa?
Most írta egy akvarista az FB csoportunkban (szó szerint idézem): "Akkor egyszerűen forditsd még a konnektorba az időzítő hogy a fázist szakitsa meg" .
Mindig van új a nap alatt :)
Én ezt nem értem. Belátom az én hibám de nem tudom összetenni a mondatokat. Ha megfordítom az időkapcsolót nem fázist hanem nullát fog szakaszolni? Ő. Jujj.
 
Szerencsésen eltörtem hajlítgatás közben a fémet, amivel az akváriumra kell támasztani.. Nincs ötletetek honnan lehet szerezni, vagy mivel lehetne helyettesíteni?

Tapatalkkal küldve az én Nexus 5X eszközömről
 
Szerencsésen eltörtem hajlítgatás közben a fémet, amivel az akváriumra kell támasztani.. Nincs ötletetek honnan lehet szerezni, vagy mivel lehetne helyettesíteni?

Tapatalkkal küldve az én Nexus 5X eszközömről

Hegesztőpálca. Ha van rozsdamentes, akkor az, ha nincs, akkor a sima, de azt érdemes zsugorcsővel behúzni.
 
Köszönöm a válaszokat gondoltam, hogy nem úszom még barkácsolás nélkül..[emoji17] (reméltem, hogy lehet kapni) Próbáltam keresni valami konzolt, amire fel lehet akasztani a hozzá kapható felfüggesztéssel, de sehol nem árulnak azt sem, falat sajnos nem lehet fúrni.

Tapatalkkal küldve az én Nexus 5X eszközömről
 
Köszönöm a válaszokat gondoltam, hogy nem úszom még barkácsolás nélkül..[emoji17] (reméltem, hogy lehet kapni) Próbáltam keresni valami konzolt, amire fel lehet akasztani a hozzá kapható felfüggesztéssel, de sehol nem árulnak azt sem, falat sajnos nem lehet fúrni.

Tapatalkkal küldve az én Nexus 5X eszközömről

Plafont esetleg?


Az én iPhone készülékemről küldve a Tapatalk segítségével
 
Plafont esetleg?


Az én iPhone készülékemről küldve a Tapatalk segítségével
Sziasztok,

Olyan kérdésem volna, hogy szükséges-e az odyssea quad 4x24-es lámpáknál a fénycsövek elé az az akril lap. Ma rendeltem és az előtte lévő akril lap nem átlátszó, hanem ilyen tejüveg szerű.
 
Sziasztok,

Olyan kérdésem volna, hogy szükséges-e az odyssea quad 4x24-es lámpáknál a fénycsövek elé az az akril lap. Ma rendeltem és az előtte lévő akril lap nem átlátszó, hanem ilyen tejüveg szerű.
Nem lehet hogy van rajta egy védő fólia ????
 
Két csöves Quad-ok függesztéséhez egy tűrhető megoldás.
Nem saját ötlet de a méret nem öl/miatyánkban megadva, mint az amerikai videón (ahol láttam): M4x30x6 szemescsavar.
 

Attachments

  • 20180120_185400.jpg
    20180120_185400.jpg
    110.9 KB · Megtekintések: 7
Back
Oldal tetejére