• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Nyasa Mountain Range

Cecska

Moderátor
Moderátor
Legjobb napló
Véget ért a Nyasa hegység pályafutása :lol: , most már csak egy szép emlék amit a képeken lehet visszanézni!! ;)
Éppen nézegettem és számoltam hogy kb 8 hónapig volt meg ez az összeállítás, és megérdemli szerintem hogy átrakjam a Befejezett Akváriumok közé!!
Tehát a kis akváriumom!!

Akvárium mérete: 45*27*30 ,36 liter (Opti White)
Világítás : 2*18W Power Compakt (6500K) 7óra
Szűrés : JBL e900 ( ADA Bio,ADA NA Carbon ),ADA Do!aqua Mini-MV-1, ADA Do!aqua Jet-JP-1
Aljzat : Tropika táp talaj, Amazonia II
Co2 : Nagynyomású rendszer, külső reaktor
Tápozás : Ada Brighty K,Ada Brighty Step 2,
Vízcsere : hetente 30%
Növények : Hemianthus callitrichoides ''Cuba'', Eleocharis parvula,Pogostemon helferi, Eleocharis acicularis, jávai moha
Élőlények :Rasbora Hengeli , Crossocheilus siamensis,Otocinclus affinis, Amano shrimp,Caridiana babaulti "green",Red Cherry,Caridia tumida "new bee"

Volt ilyen is:
4095024166_f646961c20.jpg
De a végére ilyen lett:
4642222053_8b589743af.jpg
képek rövidesen bővűlnek ,csak a versenyeknek ( AAC,IAPLC ) legyen végük!!
 
Acuavida Aquascaping Contest 2010
28. hely / összetetben pedig 97.
International Aquatic Plants Layout Contest 2010
241.hely ( Fine Work )
4724309600_d2e4dd1fbb_b.jpg
Növénylista:
4739111669_1a217c1f8e.jpg
 
Gratulálok, nagyon ütős lett! :thumbup: Mesélj nekünk a háttér megvilágításáról.
 
Nagyon hangulatos kép!
Gratulálok még egyszer!
Mikor először idelátogattam 1,5 éve erre a fórumra, még csak ámultunk a nemzetközi versenyeken szereplő szebbnél szebb akváriumokon.
.....,és most, tessék, mekkora fejlődés! Minden versenyen feltűnnek a magyarok, egyre jobb eredményekkel!
 
Hehe nagyon jó :thumbup: Már csak a lemenő nap hiányzik a háttérből. :D Jó fénykép!
 
Nagyon szép ez az aki. És tökéletes állapotban vannak a növények. Alga sehol. Gratu. Nekem kicsit erőszakos a narancs, de lehet pont ettől bejövős valakinek. Ezt priviben beszéltük is. Egyébként mégegyszer gratu. Esetleg egy hangyanyit nagyobb képet is bepöckölhetsz ide. :thumbup: :clap:
 
Gratula még egyszer! :thumbup:
Hogyan sikerült a halakat így "háromszögelésre" beállítani?
:)
 
outro said:
Hehe nagyon jó :thumbup: Már csak a lemenő nap hiányzik a háttérből. :D Jó fénykép!

Igen a Nap már lebukott és visszapillantott a horizont mögül, felsóhajtva:" Milyen hangulatos ahogy visszatükröződöm "Cecska víztükrén"" :)
 
oRphEus said:
Gratulálok, nagyon ütős lett! :thumbup: Mesélj nekünk a háttér megvilágításáról.
Köszi OrphEus!
A háttér megvilágításom az úgy történt, hogy adott volt egy narancssárga háttér, majd alúlról egy 11W-os fénycsővel és felűlről az aki saját armatúrájával világítottam meg, s ennyi!! Rengeteg fotót csináltam a halak miatt is, de sikerűlt!! ;)
patzu said:
Nagyon hangulatos kép!
Gratulálok még egyszer!
Mikor először idelátogattam 1,5 éve erre a fórumra, még csak ámultunk a nemzetközi versenyeken szereplő szebbnél szebb akváriumokon.
.....,és most, tessék, mekkora fejlődés! Minden versenyen feltűnnek a magyarok, egyre jobb eredményekkel!
Köszi Patzu!
Remélem egyre több szebbnél-szebb akikat láthatunk majd a világversenyeken!!! ;)
outro said:
Hehe nagyon jó :thumbup: Már csak a lemenő nap hiányzik a háttérből. :D Jó fénykép!
Köszi, igyekeztem!!! ;)
Köszi szépen srácok, Viktor , megpróbálok!! ;)
 
atti76 said:
Gratula még egyszer! :thumbup:
Hogyan sikerült a halakat így "háromszögelésre" beállítani?
:)
Ahogy Nigro mondta egyszer, be kell őket tanítani!! :lol:
Rengeteg fotó a titka!! ;)
 
Jelentem megérkezett a posta az ADA-tól!!
Most már hivatalosan is 241. helyezett az IAPLC-n az akim! :D
 
Köszi szépen srácok, délben felrakom a képet hogy mit kaptam!!!! :D
 
Back
Oldal tetejére