• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Wabi Kusa Nyári napsugarak

Holnap indítok két wabit. Külön világítást nem kapnak, a déli fekvésű ablakpárkányon kaptak helyet a hálószobában.

Mind a kettőt ugyanazokkal a növényekkel indítom:

Ludwigia repens Super red (ADA verzió)
Hemianthus callitrichoides 'Cuba'
Rotala macrandra 'Red Mini'
Pogostemon erectus

Az egyikbe egy kavicsot tettem (amit az obiból “loptam”), a másiba pár fadarabot:

5D01578E-547F-4CA9-ADF6-E7502F3FFB7D.jpeg
Mindkettő talajfelépítése ugyan az. Alul dennerle táptalaj, aztán dennerle scapers soil, a tetején pedig ada malaja powder.
 
Utoljára módosított:
Ez nem beugratás és nem is vicc.
Ha lesz már galéria az EAPLC top tizes wabijairól, lehet mégis belevágsz.
A növényeid csodaszépek, egészségesek. Bevillan majd egy jó elrendezés, aztán Máté cimborád lő róla egy szuper fotót és már meg is indultál a világhírnév felé, mint Patrik és Viktor.🤗
 
Ez nem beugratás és nem is vicc.
Ha lesz már galéria az EAPLC top tizes wabijairól, lehet mégis belevágsz.
A növényeid csodaszépek, egészségesek. Bevillan majd egy jó elrendezés, aztán Máté cimborád lő róla egy szuper fotót és már meg is indultál a világhírnév felé, mint Patrik és Viktor.🤗
Nekem nincs túl sok kedvem versenyüvegeket csinálni. Sokkal szívesebben fektetném az energiáimat abba, hogy más kezdő akvaristáknak ne kelljen hónapokat olvasniuk ahhoz, hogy ne kudarc kudarc hátán induljanak. Egyenlőre várom Farmer és Bíró könyvét, hátha segítség lesz ebben és megúszom a felesleges munkát. Apropó, nem tud valaki közvetlen kontaktot Bíró Józsefhez?
 
Lassan nálad is lefolyik a ludwigia, mint Inhof Zolinál. A dekorációs fát és követ meg úgy kell kiszabadítanod, hogy újra láthatóvá váljanak. És mindezt külön fény nélkül, az ablakpárkányon.👏
 
Lassan nálad is lefolyik a ludwigia, mint Inhof Zolinál. A dekorációs fát és követ meg úgy kell kiszabadítanod, hogy újra láthatóvá váljanak. És mindezt külön fény nélkül, az ablakpárkányon.👏
Az egyiket odaadom anyósoméknak. Karantén feloldásával meglátogattak ma, így hát csak egy marad a kettőből. Kicsit sajnálom, de legalább más is gyönyörködhet benne élőben is.
 
Na, pont ilyen vejet szeretnék magamnak, ha lányom egyszer féjhez megy majd.🤗

Te meg indíthatsz egy újabb tálkát, újabb HS és növények kipróbálásával.;)
(Melyiket választotta anyósod? Én a fás kompozícióra csaptam volna le.)
 
Na, pont ilyen vejet szeretnék magamnak, ha lányom egyszer féjhez megy majd.🤗

Te meg indíthatsz egy újabb tálkát, újabb HS és növények kipróbálásával.;)
(Melyiket választotta anyósod? Én a fás kompozícióra csaptam volna le.)
A köveset adtam neki. Nem hagytam választási lehetőséget.
 
Back
Oldal tetejére