• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Nyaralás

Gyanúsak voltak a képek :) Mi is ott voltunk, tegnap érkeztünk haza a párommal.
Anna bál megvolt?
 
atti76 said:
Gyanúsak voltak a képek :) Mi is ott voltunk, tegnap érkeztünk haza a párommal.
Anna bál megvolt?

Szia! Sajnos csak csütörtökig volt szállásunk így akkor hazajöttünk. De egyszer meg lesz az is az tuti :)
 
Máshonnan, egy kicsit messzebbről :)
4825171622_8d3c9b9679.jpg
4825172004_1e0aacb936.jpg
4825172378_a6c2d2af35.jpg
4827595532_9f02ff890e_b.jpg
4826985681_3926de15c7_b.jpg
4826986731_42eda00cd2_o.jpg
4826985199_814289f098_b.jpg
Nílus:
4826987633_708f2b0a92.jpg
4827598162_df8983efb8_b.jpg
4827598386_10fe230046_b.jpg

:angel:

Atti76: ha jól tudom te voltál Thaiföldön tennél föl képeket ha vannak. Úszó város, Buddhak stb?
 
Na ha már van ilyen topik, akkor bedobok pár horvátországi képet. :)









Az egész tenger az enyém volt. :)


A képek Primostenben készültek.
 
Peti szeretnék gratulálni a képekhez! Valóban szép utazási képek. Lehet látni pár képen hogy tudatosan készült (harmadolási vonalak ;) ) nem pedig hogy lövök itt egy képet. Az utazások alatt készült képekkel pontosan ez szokott lenni sajnos a baj hogy mindenki megérkezik gyorsan pár képet és megyünk tovább. Pedig jó lenne néha-néha új, izgalmasabb formában megörökíteni a látni valókat.
 
Peresi - holtág
P1030762_3_4.jpg


London eye (semmi utólagos szerkesztés, jó kicsi szín korrekció....)
P1000806-1.JPG
 
Labirintkopoltyus said:
Peti szeretnék gratulálni a képekhez! Valóban szép utazási képek.
Örülök, hogy így gondolod.
Labirintkopoltyus said:
Lehet látni pár képen hogy tudatosan készült (harmadolási vonalak ;) ) nem pedig hogy lövök itt egy képet. Pedig jó lenne néha-néha új, izgalmasabb formában megörökíteni a látni valókat.
Erre törekedtem, remélem valamennyire sikerült. :)

A London Eye képed nagyon tetszik! :clap:
 
Peti tényleg nagyon jó képek lettek, látszik, hogy ilyet akartál csinálni, nem pedig fényképeztél mint egy hülye (bocsi :D ) és lett egy pár jó kép :thumbup:
Hamarosan én is jelentkezem képekkel, ha hazaértem :)
 
inadsz said:
Peti tényleg nagyon jó képek lettek, látszik, hogy ilyet akartál csinálni, nem pedig fényképeztél mint egy hülye (bocsi :D ) és lett egy pár jó kép :thumbup:
Hamarosan én is jelentkezem képekkel, ha hazaértem :)

Na ezt nevezem fanatizmusnak ha valaki Görögországi nyaralás közben is fórumozik. :thumbup:
Remélem jobb időtök van mint nekünk. :angel:
 
viktorlantos said:
inadsz said:
Peti tényleg nagyon jó képek lettek, látszik, hogy ilyet akartál csinálni, nem pedig fényképeztél mint egy hülye (bocsi :D ) és lett egy pár jó kép :thumbup:
Hamarosan én is jelentkezem képekkel, ha hazaértem :)

Na ezt nevezem fanatizmusnak ha valaki Görögországi nyaralás közben is fórumozik. :thumbup:
Remélem jobb időtök van mint nekünk. :angel:

:shifty: :D
 
Dani ilyet mi is láttunk. Az alsó ilyen kis csápjaiban kis halacskák úszkáltak :geek:
Az átlátszó medúzákat meg mertük fogni de ehhez nyuszik voltunk :angel: :D
 
A barátom képeiből szemezgettem. Nem mindegyik akkor készült, amikor mi is vele voltunk, rendszeresen szervezi a búvár utakat szerte a világon (Thaiföld, Egyiptom, Mozambik, Dél-afrikai Köztársaság, Ausztrália, Indonézia, Malajzia etc.).
De a táj és az élőlények nem változnak :)
 
Nagyon jó képek :) gyönyörű a víz alatt világ :)
Az én nyaralós képeim :)


Katt a képre
 
Back
Oldal tetejére