• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

El Natural NPT üvegbödön, vágódeszkával, hulladék fémmel

Na, akkor egy totál a 72 literesről, mielőtt bontom...
Meguntam, “túl is szaladt”, az amandákat is lecserélem, így építek vmi újat.🙂
Még egyszer utoljára, a jövő évi költözés előtt. Akkor bontok mindent...😩🙁
View attachment 90663
Jövöre hazaköltöztök, vagy csak Németországon belül költöztök máshová, amiért mindent bontasz majd?
 
Jövöre hazaköltöztök, vagy csak Németországon belül költöztök máshová, amiért mindent bontasz majd?
Itt költözünk máshová.
Úgyhogy év végéig a nagy 325 liter eladósorba kerül. Helyette (majd) egy nagyobb új projekt indul a költözés után.
A 72 literes és a 30 literes meg csak bontásra kerül...😩 aztán vmikor újra indítom.
 
Ha közelebb költöztök @kuchihoz, akkor sok trükköt majd személyesen is elleshetsz tőle. Ha pedig @Keinrath Adrian lesz közelebb az új lakhelyetekhez, csodás garnélákkal próbálkozhatsz.😉
Még nem találkoztunk személyesen, de ami késik, nem múlik.
Nem néztem, hogy merre laknak, de nem olyan őrült messze.
Bár, messze nem megyünk, csak úgy 25-28 km-rel odébb...🙂
 
Utoljára módosított:
Nagyon csinik a halak! Kik Ők?
Nannostomus marginatus, sávozott törpeszájú hal. Egy 8-as csapatom van, élénk, de ugyanakkor békés halacskák, csodaszépen pózolnak. Korábban nem is figyeltem fel rájuk, de beléjük szerettem és olcsón is lehet hozzájuk jutni. Én 1,69 Eurot fizettem darabjáért. Nagyon kellemesen csalódtam bennük. Gyönyörűek lettek a színeik, nem ugrálósak, bár lefedtem az akvát...
 
Hírek a nagy akvàból...a halak mèg mindig daràsak...bàr sokat javult a helyzet. Még egy neonon és egy rózsalazacon látok pöttyöket.
A gurámikon és algaevőkön nem is volt.
A vízhőfokot 4 nap után visszavettem, pusztultak a növények...
Eddigi mérleg: kb. 30 hamis és 7 vörös neon elpusztult, illetve kiugrált, 1 rózsalazac is.
Montecarlo kopaszodott, Hygrophila corimbosa compact ledobálta a leveleit.😔😕
Tegnap volt két hete, hogy indult a kezelés.
Még holnap lesz egy gyógyszeradagolás...
 
Hírek a nagy akvàból...a halak mèg mindig daràsak...bàr sokat javult a helyzet. Még egy neonon és egy rózsalazacon látok pöttyöket.
A gurámikon és algaevőkön nem is volt.
A vízhőfokot 4 nap után visszavettem, pusztultak a növények...
Eddigi mérleg: kb. 30 hamis és 7 vörös neon elpusztult, illetve kiugrált, 1 rózsalazac is.
Montecarlo kopaszodott, Hygrophila corimbosa compact ledobálta a leveleit.😔😕
Tegnap volt két hete, hogy indult a kezelés.
Még holnap lesz egy gyógyszeradagolás...
Update: a darakór levonult a nagyban..egy gurámi azóta csak fogy...pedig eszik.
A neonokat elvesztettem, alig maradtak, de a többiek átvészelték, már rendben vannak.
Növények rendben vannak. Egyedül a Staut viselte meg nagyon a sok vízcsere..meg a Hygrophila c. compactot. Az feladta.
 
Back
Oldal tetejére