• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Nosztalgia

viktorlantos

Alapító
Admin
Időközben végetért a múlt heti pihim, és épp fotókat nézegetek, válogatok egy kis GA marketinghez....

És akkor mindig belefutok 1-1 képbe. Gyönyörűek a garnélák. És kicsit sivár most az aki nélkülük.... :cry:

4507715251_486796724a_z.jpg


4512051581_b8fb2974af_z.jpg


3613612023_3e6d09fd76_o.jpg


3613610917_776a94eda4_o.jpg


A múltkor meséltem, hogy valami mást kaptam Amano helyett. Ugyan a mamát kivettem a kicsik potyogtatása közben és most egy másik (60 literes) akiban van, de vagy 20-30 kicsi lett a nanóban még így is.
 
És a CRS-id hol találtak menekültszállást?
A kardinálisokért kár én nagyon szeretem őket kinézetük miatt de nem hiszem hogy lesz nállam, de ez még a jövő zenéje mivel az akvarisztikába folyamatosan kísérletezget az ember igényes növények,halak,garnélák etc...
 
Sid said:
És a CRS-id hol találtak menekültszállást?
A kardinálisokért kár én nagyon szeretem őket kinézetük miatt de nem hiszem hogy lesz nállam, de ez még a jövő zenéje mivel az akvarisztikába folyamatosan kísérletezget az ember igényes növények,halak,garnélák etc...

A CRS-eket elvitte az ár.... sajnos szó szerint :( Valami volt a csapvízben a nagy fertőtlenítések idején. És 2 nap alatt elvitte az egész állományt.
 
Back
Oldal tetejére