• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növénytáp adagoló tartó szekrénybe

kipser

Főkertész
Sziasztok,

S.O.S-ben kérném a segítségeteket. Van egy jebao dp-4-es növénytáp adagolóm és szeretném berakni a szekrénybe. Sajna a szekrénybe polcot nem tudok rakni ezért egy olyan dolgot találtam ki, hogy egy kis asztal szerű valamit csinálnék amiben 2 emelet lenne, mint egy emeleteságy. Felül lennének a tápok, alul a tápadagoló. Tudnátok adni tippeket, hogy mivel/hogyan tudnám ezt megoldani? :)
köszönöm
 
Nálam is hasonló megoldás van a régi bútorban. 41x41 területen kellett elférnem szűrővel, CO2-vel és a kellékekkel...
Először fixre terveztem, de aztán meggondoltam magam és különálló darabként készítettem el szintén a mobilitás miatt.

szekrény1.jpg IMG_20160301_220847.jpg

Simán bútorlapból van.
 
Tescoban nézegettem fém fürdőszobai sarokpolcot, szerintem jól használható az is bútorba, 2500 forint körül volt, és ha jól emlékszem 3 polcos
 
Na srácok, most néztem és nem valószínű, hogy be fog férni akármi is a szekrénybe, mert bent van a 10 kilós palack meg a szűrő és kb 10 centi hely maradt, úgyhogy szerintem venni fogok az ikeában egy polcos elemet aminek van ajtaja és abba belepakolom közel az akváriumhoz :)
 
Na srácok, most néztem és nem valószínű, hogy be fog férni akármi is a szekrénybe, mert bent van a 10 kilós palack meg a szűrő és kb 10 centi hely maradt, úgyhogy szerintem venni fogok az ikeában egy polcos elemet aminek van ajtaja és abba belepakolom közel az akváriumhoz :)

Szia!

betetelt a posta ládád, kültem volna neked privátot

kösz
 
Back
Oldal tetejére