• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényfej sörözés

Én amondó vagyok, legyen szombaton is, meg szerdán is

OKés! :)

Akkor ami biztos a részemről, hogy szerdán a "szokott" helyen gyülekezek @Lewis-al, ahogy elsőre megbeszéltük.


A szombati napot nem ígérem a magam részéről, de követem a fejleményeket. :)
 
Már csak kettőt kell aludni szerdáig! :geek:

nem lehetne, hogy easycarbo legyen nálád?

Az nagyon veszélyes folyadék, még az algát is meg tudja ölni. :dead: :eek: :)
De nem rossz ötlet, ha nem felejtem el egy üres GA Makró falkont viszek magammal. Elég jellemző ismertetőjegy. :)
 
Na, sajnos csak sikerült otthon hagynom a TDS cerkát és flakonokat. :(
(Barna kord zakóban vagyok és egy e-cigi lesz a kezemben.)

Elvileg hatig dolgozok, ezért 18:15-öt írtam. De igyekszem korábban eljönni, ezért legyen a 18:00-18:15 a gyülekezés időpontja.

pm-ben megírom szívesen a telefonszámomat, ha valaki tervezi a jelenlétet, de fél, hogy nem ér oda időben.

Múltkor a Public Pub-ban voltunk, nekem nagyon tettszik az a hely. Spéci kézműves sörök, de persze ma már hol nem... viszont tényleg finomak, alig bírtuk abbahagyni. :hungry:
1075 Budapest, Madách Imre út 11.
 
ejadunem.jpg


Még sörözünk! (már csillog a szemünk:)...
 
Nagyon hamar elment az idő! Jó volt a társaság, maradtam volna még! Akkor mondjuk nem írogatnám itt ezt a hozzászólást...
 
Király volt a parti, srácok, jót beszélgettünk! Szerintem hamarosan megismételhetjük majd.
 
Nem akarom ám megkavarni a dolgot, ha jobb nektek a jövőhét szerda, akkor legyen az és esetleg augusztusban ismételjünk.
 
Nem akarom ám megkavarni a dolgot, ha jobb nektek a jövőhét szerda, akkor legyen az és esetleg augusztusban ismételjünk.

Nekem sajnos csak a jövő hét szerda lenne jó, az azutáni hét nem. Akkor toljuk el augusztusra, amikor mindenkinek jó lesz. (bár addigra már vége a vb-nek...:D)
 
Back
Oldal tetejére