• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényfej sörözés

Ez komoly? Egy presszóba nem mehet be, aki nincs 18? o_O
Nem trafikra gondoltam helyszínként. :ROFLMAO:
 
November 27. szerda 17:30 - 18:00
Budapest, V. ker. Deák Ferenc tér

Evangélikus templom előtt...

szeptember11.jpg


...várjuk azokat akik szeretnének élőben is egyet beszélgetni.
18:00-kor a Madách tér felé vesszük az irányt és kissé átfagyva betérünk egy szimpatikusnak vélt helyre.
 
  • Like
Reactions: TZ
Oksa, akkor nem szerda lesz. :)

Szerintem lehet, hogy az ünnepek utánra lenne egyszerűbb a következő időpontot kijelölni, az meg még arrébb van kicsit.
 
Skacok!

A nagy sikerre való tekintettel @Lewis kollégával megismételjük a szakmai estét. Az én hibámból most sem sikerült jó előre kitűzni az időpontot és megint szerda lett, de sajnos/szerencsére ezer dolgom van mostanában és a következő hetekben. Szóval a lényeg:

Május 14, Szerda 18:15
Budapest, V. ker. Deák Ferenc tér

Mindenkit szeretettel várunk! :)
 
"Evangélikus templom előtt."

Pár hozzászólással feljebb fényképes illusztrációt láthatsz a találkozás helyszínéről.
Ismertetőjegyként egy digitális TDS ceruza lesz a kezemben. :D
 
egy digitális TDS ceruza lesz a kezemben
Van analóg is? :D
Egyébként miért hétköznap?
Nem lehetne most szombat? Én tuti nem bírok másnap dolgozni, ha hétköznap akciózok:dead:
 
  • Like
Reactions: TZ
Van analóg is?

Igaz, valószínű nincs. De ha mégis, és egy másik társaságnak pedig az a jele? Jó nagy kavarodás lenne. :eek: :)

Egyébként miért hétköznap?
Nem lehetne most szombat?

@Lewis kérte, hogy hétköznap legyen, de csak úgy általánosságban. Ha neki mégis jó ez a szombat, akkor tőlem áttehetjük, nekem is okés. Sőt, akkor nyilván picit korábban is kezdhetünk.
 
Igaz, valószínű nincs. De ha mégis, és egy másik társaságnak pedig az a jele? Jó nagy kavarodás lenne. :eek: :)



@Lewis kérte, hogy hétköznap legyen, de csak úgy általánosságban. Ha neki mégis jó ez a szombat, akkor tőlem áttehetjük, nekem is okés. Sőt, akkor nyilván picit korábban is kezdhetünk.

Most szombat hétköznap, egyébként :D
 
Sziasztok,

Ha jövőhét szerdán lesz, akkor csatlakoznék én is, itt dolgozom a közelben :)

Ha jó kézműves sörökre vágytok, javaslom a K9 vagy Fekete Kutya, illetve a Léhűtő nevű műintézményeket :)

nem lehetne, hogy easycarbo legyen nálád? :)))
 
Sziasztok, sajnos most szombat (máj.10,-e holnap után) nem jó, családi program. De miattam ne híusúljon meg egy jó kis összeröffenés, ha több embernek jobb lenne inkább a szombat... :)
 
Back
Oldal tetejére