• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes videók

Igen, én is arra bukok, és mozgásban mégis más az egész. Az sem érdektelen, hogy mennyivel komolyabban veszik odaát a növényezést,- vagy magukat;... ezt már nem tudom. :lol:
 
Hihetetlen egyszer tudtam megnézni a videókat kb. 1 hónapja és azóta nem működik az oldal!Valami más cím esetleg ahol fent van?vagy a műsor nevére emlékszik valaki?
 
Sajnos én is hiába kerestem. Talán valami jogvédelmi gubanc lehet a dologban, amiért leszedték. Egyébbként ezen az oldalon lehet keresgélni!
xylema.blogspot.com
 
baropeter said:
KMF9AX4zY48&feature=related
Ez sem rossz!
Igen, lenyűgöző látni ezeket az akváriumi halakat a természetes közegükben. A végén a garnélákkal azért nem bánnak túl szépen, ott szökdösnek szegények a szárazon...
 
Pár perce találtam ezt a gyöngyszemet. Atom fényképező miatt fantasztikus minősége van:

e3P0CQP9 ... r_embedded

Érdemes megnézni a az aki felszerelését is. A beszívó ág az ADA Metal Jet csöve ami rozsdamentes acél. Van ennek egy párja is, de a tulaj valamiért a beöméőre az üveg lily-t hagyta.

Nézzétek meg mennire minimális mozgás van a felszínen 1 perc 30 körül. Sokszor beszélgetünk a felszín mozgatásáról stb.

És ha már HD nézzétek meg ezt is: katt a HD-re a player alatt a nagy felbontáshoz
HerYYbLB-BM&feature=fvw
f1mnS9Tb7P4&feature=fvw
 
artegor said:
Xta2gdj1mU8&eurl
HQ-t ne felejtdétek el bekapcsolni ;)
Kíváncsi vagyok, milyen aljzatot használt. Valaki nem kérdezi meg, akinek youtube acc.-ja van?

Ha valaki eddig azt gondolta, hogy az aljzat nem egy "élő, mozgó dolog" és kavicsokban jól elvannak a növények, azt ez a video meg fogja győzni. :)
 
Back
Oldal tetejére