• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Növényes próba 80x35x45

Hát elég rég nem jelentkeztem... amit nagyon sajnálok is...
Hogy mi is történt azóta...
Az akvárium közbe közbe azért átalakult idővel, meg a halak is, mivel volt egy nyomás csökkentő szelep hibám és nem voltam itthon
aminek a következtében 23db hal veszett oda... :(
Ekkor majd nem azt mondtam hogy abbahagyom a nagy nyomású rendszer használatát...
De meg gondoltam magam... Közben a garnélák kikerültek az akvából és indítottam nekik gyorsan egy 25L akit. Igaz a szűrés és a lámpa sem volt az igazi..
Aztán át terveztem azokat is. :)
A nagy az meg pöfékelt rendesen került bele 3 db corry... akkor így nézett ki már.. Tkh8k_e_d0DJ6UXWOMv04R8YFixg21jq3XXqaiovcAe7Bg8Cvww_QmopPpgI_QI8gAjp1oncO9e7gL36tQ=w1223-h917-no.jpg
A corry-k elintézték szépen ... pedig nagyon tetszett...de én voltam a ludas benne...
Aztán helyette ültettem egy kis növényt előre.. ami szépen is nőttek.. 8W1EVuTYRcxGO_eRyCS-PpUMDMjMogkIhgZOdUkay_igKa2AbVwGd9fSTVxmY4GSquYP_-shleddMkx2qA=w1223-h917-no.jpg
Azt valahogy a baloldala nem tetszett nekem... így ott is átvariáltam rendesen..de csak az itteni halastól vettem bele növényt vizikalászt meg vallisnera.cmoBh2I2vCJ5_3BpQWcEPI5gtVWbuALRlZhLzAWDhix_conUe6nabIBkfEcUvQAUzdBFb9HuYqw0V_Trlw=w1223-h917-no.jpg
Sokáig így volt mert sajna nyáron nem sok időm volt vele.. a hűttést Pc ventivel és egy stc-1000-rel oldottam meg. Minden ment rendesen. alga minimális növények szépen nőnek igaz nem bubiznak...
Aztán belekerült egy kis HM meg Tripartita is. Gondoltam a HM -böl készítek elörre valami szép zöldes részt... GXmB0QOVzMW8uNQyovCBPDid-TLsPBC9wiWrgaRG3PgST2UjlpI1HoWMg2MEaaoMEXkH8KLww8AzFaroyA=w1223-h917-no.jpg
Sajna a Tripartita csak stagnált úgy látszik a fény nem volt elég neki.. a HM meg szépen nőtt a többivel..
A kicsi is közben át alakult. RC szépen szaporodtak...

ictvfHVe9vQMld9Lhp9NTtnoJPwaHGHM6Lw2DlJDdxrJA1YuV-zuEc0TLr_lbISj-4bcjSFE06ig-JEOGg=w1223-h917-no.jpg

Aztán a picit is át terveztem egy nagyobba egy matten filterrel.....:D úgy látszik szeretem át variálni az egészet...
Most ilyen lett..
upload_2017-10-8_7-51-46.jpeg
Ő most még fejlődik...

De térjünk vissza a nagyra...:ROFLMAO:
A tripartitát szét szedtem és beleraktam egy részét a kicsibe... a másik felét pedig fel elmeltem egy műanyag pohárba hogy több fényt kapjon. Igaz nem valami szép megoldás ,de már megrendeltem K országból az üveg poharat hozzá..
lbPQe-TK1bDfuxV8jg1a9EQGVBBTriGioRaqoESz1UERD2Zg3Wi1dbOrbqcxwAm_aWq6y5wc0dXjBi2dag=w1223-h917-no.jpg
Illetve került bele egy kis Anubias Mini is....

A változatosság kedvé ért újra át akarom tervezni,, de az már restart lesz. Így ezzel zárnám a naplómat... Remélem a következő naplóm jobb lesz...
Pár hét és indul a következő.. Több fénnyel új növényekkel..
Köszönöm a segítségeket mindenkitől...
 

Attachments

  • upload_2017-10-8_7-18-48.jpeg
    upload_2017-10-8_7-18-48.jpeg
    202 KB · Megtekintések: 2
Back
Oldal tetejére