• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Akváriumok - Inspiráció

Elég meleg az az üvegvastagság 😲
Van vagy 4-5cm

Kiváncsi lennék egy karbantartásra. Itt azért gyanítom nincsen 50% vízcsere. Vagy van? 🤔
 
Valami ilyesmit láttam készülőben tegnap a galériában. Ez inspirálta? :)

Lebilincselő, nagyon hangulatos volt, ahogy hagytátok kilógni fél métert a lámpák fölé a fákat.
Egyből bevillant amit épp a tegnapi bontásnál tapasztaltam meg, hogy a vízből kilógó red moor-ok fele bebarnul fele eredeti sárgás marad. Az ember hogy használja fel legközelebb? Van rá módszer? Áztassam be fél évre, hogy mindenhol bebarnuljon? Ez a megoldás! ;) 🤣:cool:
 
Nem az a tipikus növényes, de a héten rendesen körbejárta a netet.
Pár hónapja láttam az első fotókat erről.

Milyen szuper lenne egy ilyen növénytároló. Kár hogy ebben a formában sosem működhetne :)
Ilyen színekhez hetek kellenek. Ráadásul ha jól rémlik a kis zsebekben ültetve vannk a talajba a növények.

Pedig zseni. Jó kis reklám. Lehet megérné csak egy ilyen falat üzemeltetni, amiből persze sosem lehetne vásárolni :)

X9SNcRf&tn=n1IRKtkOeIqKRulL&_nc_ht=scontent-vie1-1.jpg

_nc_ohc=gsypFQ3jzEkAX_0_Cti&_nc_ht=scontent-vie1-1.jpg

_nc_ohc=dq1E2rj3nZUAX8EX0NY&_nc_ht=scontent-vie1-1.jpg
 
Nem az a tipikus növényes, de a héten rendesen körbejárta a netet.
Pár hónapja láttam az első fotókat erről.

Milyen szuper lenne egy ilyen növénytároló. Kár hogy ebben a formában sosem működhetne :)
Ilyen színekhez hetek kellenek. Ráadásul ha jól rémlik a kis zsebekben ültetve vannk a talajba a növények.

Pedig zseni. Jó kis reklám. Lehet megérné csak egy ilyen falat üzemeltetni, amiből persze sosem lehetne vásárolni :)

View attachment 157163

View attachment 157164

View attachment 157165
Lehet ebből venni, csak nem cserepet kérsz, hanem mondjuk második sorból balról az ötödiket kérem. Persze, előtte illedelmesen odateszed, hogy Szumimaszen. :)
 
Nem az a tipikus növényes, de a héten rendesen körbejárta a netet.
Pár hónapja láttam az első fotókat erről.

Milyen szuper lenne egy ilyen növénytároló. Kár hogy ebben a formában sosem működhetne :)
Ilyen színekhez hetek kellenek. Ráadásul ha jól rémlik a kis zsebekben ültetve vannk a talajba a növények.

Pedig zseni. Jó kis reklám. Lehet megérné csak egy ilyen falat üzemeltetni, amiből persze sosem lehetne vásárolni :)

View attachment 157163

View attachment 157164

View attachment 157165
Miért van zárva az a csap?!?
 
Back
Oldal tetejére