• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Akváriumok - Inspiráció

Akkor gondolom csapatostul terveznek, gondolkodnak, kiviteleznek. Demokrácia. :unsure: 👍

Arra értettem, hogy nincs egy olyan mester, aki nem csak épít, de vezeti is a céget.
Most van menedzsment és vannak építők. De az építők önmagukban nem képviselik a céget. A magyar rendezvényen is azért volt itt Yoshinori Daichi mellett.
Egyedül Daichi meg sem szólalhat. Óriási hierarchia és mester / tanítvány szervezet van a legtöbb Japán cégnél.

Az építés másodlagos lett az ADA berkein belül. Előtérbe került a termékfejlesztés. A rendezvények kikerültek a prioritásból, ami egy személy köré épülne.

Mi mint kívülállók ebből max azt látjuk, hogy a cég Amano nélkül is megy tovább, a galéria minden évben más, rendezvények vannak. De a mester kultusz eltűnt a cég repertoárjából.
 
Arra értettem, hogy nincs egy olyan mester, aki nem csak épít, de vezeti is a céget.
Most van menedzsment és vannak építők. De az építők önmagukban nem képviselik a céget. A magyar rendezvényen is azért volt itt Yoshinori Daichi mellett.
Egyedül Daichi meg sem szólalhat. Óriási hierarchia és mester / tanítvány szervezet van a legtöbb Japán cégnél.

Az építés másodlagos lett az ADA berkein belül. Előtérbe került a termékfejlesztés. A rendezvények kikerültek a prioritásból, ami egy személy köré épülne.

Mi mint kívülállók ebből max azt látjuk, hogy a cég Amano nélkül is megy tovább, a galéria minden évben más, rendezvények vannak. De a mester kultusz eltűnt a cég repertoárjából.
Úgy tudom, hogy a Ringi-ben (legfőbb döntéshozó csapat) Amano sensei felesége és Sayuri is benne van.
 
Igen is meg nem is!Lehet,hogy en vagyok az utolso(mohikan)aki a mai napig csak a mohakat ragasztom!
Kinaba is csak neztem,hogy miket ragasztottak össze!En a mai napig (elöre be)aztatom a fakat,es räbizom a gravitaciora a többit!

Azért nem vagy egyedül természetesen, de az elmúlt 10 év kb erről szólt. Voltak a törökök, vietnámi nyertes, nekem wollinski akváriuma is ilyen pl vagy az amazon
Érdemes megnézni 2010 utáni nyerteseket:

Az utóbbi időben a pillanatragasztós megoldások sem kifejezetten segítették a természetesebb akváriumokat.
Szerecsére az indonézeket tudatosan vagy sem, de nem engedik tömegesen nyerni ezeken a versenyeken.

A fenti építményt leginkább az érdekesség részletesség miatt dobtam be. Ezek a csavart ágas berendezések is elmúlnak majd, ahogy elmúltak a fenyőfák meg a liánok meg a lombos fák is
 
Back
Oldal tetejére