• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Akváriumok - Inspiráció

Alulrol a masodik nagyon brutal, tudnam honnan szereznek ilyen gyokereket. mondjuk azsiaban azert kicsit konnyebb a helyzet.
Valószínű könnyebben találnak ilyen csavart darabokat. De szerintem ha valaki nagyon akar akkor itthon is lehet szép dolgokat találni. Lehet nem ilyet, de ők is abból dolgoznak ami van.
 
Valószínű könnyebben találnak ilyen csavart darabokat. De szerintem ha valaki nagyon akar akkor itthon is lehet szép dolgokat találni. Lehet nem ilyet, de ők is abból dolgoznak ami van.
Jól fogalmaztál, abból dolgoznak, ami van, csak ott nem az van, mint ami nálunk...🙂
Bár szerintem a hangsúly a ráfordított időn van. Bámulatos, amiket pl. H. Rasio épít... de ő is ragasztja szerintem napokig, hetekig. Az ott a lényeg.
 
Jól fogalmaztál, abból dolgoznak, ami van, csak ott nem az van, mint ami nálunk...🙂
Bár szerintem a hangsúly a ráfordított időn van. Bámulatos, amiket pl. H. Rasio épít... de ő is ragasztja szerintem napokig, hetekig. Az ott a lényeg.
Szerintem is azon múlik. Azért ha követitek Rasio-t gyakran megfordul a természetben. Gondolom onnan gyűjtöget folyamatosan.

Itt éppen depresszál, hogy ma sem talált semmi jót 😜

FB_IMG_1582444892552.jpg
 
Back
Oldal tetejére