• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Akváriumok - Inspiráció

Ha már Lisbon 2.... ezt nem is említetted:


Nekem ez picit más kategória. Közelebb van a szokásos állatkerti projektekhez. Csupa shade lover növény sejtelmes világítással.
Lisbon azért fantasztikus, mert rogyásig van színes stem növénnyel. Pont olyan mint az otthoni, csak 40 méteren :)

8-10 éve volt egy hasonlóan nagy projekt Georgenak és a Tropicanak közösen. Erre emlékeztet az akvárium.
 
Világos, egyáltalán nem mérhető hozzá, csak a méretről asszociáltam és persze valójában abban sem mérhető hozzá.
Kár is volt ide beraknom :)
 
A giga nagy akváriumokkal az a baj, hogy nincs benne részlet. Egy 240-essen s egy 360L-esen is még rengeteg energiát öl az ember a részletekbe, minden 10 centi tartalmazzon valami izgalmat. A mostani 650-es-ben csak azt látni, hogy juj de jó nagy. Persze nem mondom, hogy nem láttunk már abban részletes scapet...de a mérettel azonos arányban nő az idő amit rá kell fordítani, hogy pont ugyanolyan részletes legyen.

Valamint az 1000 gallonosba leeresztve beleáll valaki talpal ha valamit át kell kicsit mozgatni. Azt meg csak olyan ajzattal lehet ahol nincs részlet.
 
Világos, egyáltalán nem mérhető hozzá, csak a méretről asszociáltam és persze valójában abban sem mérhető hozzá.
Kár is volt ide beraknom :)

[emoji23][emoji106] több ilyen projekt kellene, es meg tobb a lisbon vagy teneriffei stilusu berendezesbol. Sajna inkabb capakat raknak mindenhova, pedig nem olcsobb az sem.
 
Egyszerű, nagyszerű

Meg ihlettél. Le akartam bontani a nano akvámat, mert olyan növényeket raktam bele amik nagyra nőnek, folyamatos a dzsungel, nem tetszik nem élvezem, nem tápozom precizen, jön is az alga, bár nem túl sok. Lényeg, hogy a béna növényválasztás miatt elment a kedvem a nano-tól. Ez az iwagumi vissza is hozta, meg is vettem bele a dragon stone-t. Tudtok ajánlani apró, de nem talaj növényeket? Van töménytelen Bucepalandrám, teszek is majd bele, de már annak is nagy a levele. Aztán mehet bele Staurogyne, cryptocoryne..ezek vannak otthon. Mit tudtok még ami kicsi és nem MC vagy parvula féle talaj takaróra gondolok. Esetleg van anubias aminek a levele tényleg apró marad, 5ft-os méretű?
 
Meg ihlettél. Le akartam bontani a nano akvámat, mert olyan növényeket raktam bele amik nagyra nőnek, folyamatos a dzsungel, nem tetszik nem élvezem, nem tápozom precizen, jön is az alga, bár nem túl sok. Lényeg, hogy a béna növényválasztás miatt elment a kedvem a nano-tól. Ez az iwagumi vissza is hozta, meg is vettem bele a dragon stone-t. Tudtok ajánlani apró, de nem talaj növényeket? Van töménytelen Bucepalandrám, teszek is majd bele, de már annak is nagy a levele. Aztán mehet bele Staurogyne, cryptocoryne..ezek vannak otthon. Mit tudtok még ami kicsi és nem MC vagy parvula féle talaj takaróra gondolok. Esetleg van anubias aminek a levele tényleg apró marad, 5ft-os méretű?
Anubias pangolino
 
Back
Oldal tetejére