• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Akváriumok - Inspiráció

Mi lehet ennek a rácsnak a neve?
Sima gyeprács
Keresgéltem azok között de nem találtam feketébe olyat amit jól lehetne méretre alakítani és nem lenne túl nagy.
3-4 cm-es magasságra lenne szükség és olyan amit könnyen lehet vágni. Kicsi mintázat ami szintén olyan 3x3cm-es vagy 4x4-es darabok. Minden méretű akváriumba jó lenne és pontosan lehetne a szinteltolásokat építeni a kisebb méret miatt.
 
Keresgéltem azok között de nem találtam feketébe olyat amit jól lehetne méretre alakítani és nem lenne túl nagy.
3-4 cm-es magasságra lenne szükség és olyan amit könnyen lehet vágni. Kicsi mintázat ami szintén olyan 3x3cm-es vagy 4x4-es darabok. Minden méretű akváriumba jó lenne és pontosan lehetne a szinteltolásokat építeni a kisebb méret miatt.
Matyi en az obiban vettem,sötet zöld gyepracsot,kb50x45 es!Tökeletes,alakithato.kb 6 euro volt!
 
Keresgéltem azok között de nem találtam feketébe olyat amit jól lehetne méretre alakítani és nem lenne túl nagy.
3-4 cm-es magasságra lenne szükség és olyan amit könnyen lehet vágni. Kicsi mintázat ami szintén olyan 3x3cm-es vagy 4x4-es darabok. Minden méretű akváriumba jó lenne és pontosan lehetne a szinteltolásokat építeni a kisebb méret miatt.
https://csabazar.hu/termek/90223249:labtorlo_racs_muanyag_43x24_cm
 
Back
Oldal tetejére