• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Akváriumok - Inspiráció

Biztos Facebook post volt, ott nem keres a Google. Viktor ha nagyon akarná, meg tudná mondani honnan való a fotó..
De ha megígéred, hogy megépíted, felhajtom neked a pokol mélyéről is :)
 
Slag, vietnámi papucs, talán egy sötét pince? :) De olyan az akvárium, hogy betojsz :)

View attachment 41884
Igen, pont ő az egyik kedvencem. Chow Wai Sun, Hong Kong. Egy IAPLC győztes emberről van szó.

2007-ben ő nyerte meg az IAPLC-t, ezzel:
gpworks07.jpg
Régebbi művei a teljesség igény nélkül:
IAPLC3.jpg
e8ff4cffcdd662eebadef2acfa9e0160.jpg

3cbe535a07a91ec1e4a4184c505d7ce3--fish-aquariums-aquaria.jpg

8%2BYuji%2BYoshinaga%2BJAPAN.jpg
81394c57d9d79201aa22fce7f9bc3063.jpg

47_017.jpg
5363.jpg

Mesteri mind.
 
Láttam én is. Ezek az Nguyenek tolják ezt a témát..
Rákerestem, hogy ők valami család lehetnek, vagy mifene, hogy ennyi Nguyen akvaszképerkedik. Hát íme:

A családnév apáról fiúra száll. Összesen mintegy 100 családnév használatos, de közülük néhány rendkívül gyakori. Ezek általában történelmi eredetűek, nagy királyok nevei voltak.
A leggyakoribb 15 családnév az összes családnév csaknem 90%-át képviseli. (wikipedia)

Az Nguyen a leggyakoribb, a teljes vietnámi lakosság 39%-át így hívják :D Na jó, nem offolok tovább, csak érdekes volt..
 
Én azt bénának tartom hogy oda van rajzolva egy csapat hal egy olyan akváriumba amibe nincs víz, és ez nekik a szokásuk :(
Sokan csinálják ezt, jobban mutat így a fotó. Mentségükre váljon, hogy nem próbálják eladni feltöltött akváriumnak, pedig az sem lenne nagy kunszt. Amúgy tényleg béna.
 
Back
Oldal tetejére