• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Fontos Növényes Akvárium - Nature Akvárium - az alapok

Vennem kell egy fogkefét. :D
A szivacsnál mit mondott? Valamit nagyon magyarázott, de hang nélkül néztem - bár az angol tudásomon a hangerő sem segítene:).
Azt figyeltétek, hogy mivel a szekrény ajtaja az akváriumig ér, ezért az üveg első 2-3 centije nincs alátámasztva? Érdekes megoldás.
És a ragasztása is full bubis....

Úgy emlékszem, hogy annyit mond a szivacsról, hogy az egyik oldala durva(dörzsike), a másik meg puha szivacs, meg hogy ekkora akvát nem rövid körbenyalni vele. Ha jól rémlik, egyedi méret az akva: 120 széles, 50 magas és 60 mély.

És azok a kessil ledek.........


iPhone 6S-ről küldve a Tapatalk segítségével
 
Én személy szerint nagyon köszönöm ezt a leírást. 15 év kihagyás után újra szeretnék belekezdeni, de most már a növényes akvarisztikába. Nagyon nagy segítség lesz az biztos az induláshoz.
 
Sziasztok!
Lenne egy kérdésem a topicban szereplő linkkel kapcsolatban. ( http://www.greenaqua.hu/novenyes_akvariumok_alapismeretei_novenysuli )
Tényleg nem lehet ezt az oldalt megtalálni a Green Aqua honlapon keresztül? Vagy csak én vagyok vaksi?
Mostanában rengeteget olvasok a növényes vonallal kapcsolatban.
Először a Green Aqua oldallal találkoztam, és meglepő volt, hogy az oldal böngészésekor nem találkoztam a növénysuli aloldallal, csak itt a fórumon keresztül. 🙂
 
Sziasztok!
Lenne egy kérdésem a topicban szereplő linkkel kapcsolatban. ( http://www.greenaqua.hu/novenyes_akvariumok_alapismeretei_novenysuli )
Tényleg nem lehet ezt az oldalt megtalálni a Green Aqua honlapon keresztül? Vagy csak én vagyok vaksi?
Mostanában rengeteget olvasok a növényes vonallal kapcsolatban.
Először a Green Aqua oldallal találkoztam, és meglepő volt, hogy az oldal böngészésekor nem találkoztam a növénysuli aloldallal, csak itt a fórumon keresztül. 🙂
Hasonló kérdés, alatta a válasz.
 
Annyi, hogy azóta a blogra egész sok tartalom felkerült. És kb heti rendszerességgel érkeznek új tartalmak:
Ez a blog már most is annyira átfogó és tökéletes, hogy a fórum naplóinak kérdés-felelet beírásait lassan el is lehet hagyni. Hosszas értekezés és magyarázkodás helyett, elég lesz majd egy linket adni, hogy a blog melyik oldala adja meg a választ a kérdésre (ha valaki nem találná).
Tehát a naplók majd csak az akvárium fejlődéstörténetét fogják bemutatni, képekkel / videókkal illusztrálva. Ez egy tök jó irány! 👍
 
Back
Oldal tetejére