• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Növényes 240

Igen, teljes megújulás lesz. Tervezek új bútort, ugyanekkora opti akváriumot.
Valamint fejlesztem a világítást is. Deutschlandból érkezik hónap végén álmaim lámpája: ATI Sunpower 6X54W dimm. verzió Nagyon várom már!!!
Kicsi változás a beszerzésben, végül mégis csak érkezik egy lámpa :love:🤗. ATI Sunpower 4X54W dimm.
Titta öröm bódottág 🤣🤣🤣
 
Most azon morfondírozok, vajon a fény fejlesztésével mennyire nő a növények tápanyag igénye🤔🙄. Mert, ha a növények által termelt oxigén mennyisége összefüggésben van az elfogyasztott táp mennyiségével, akkor több fog kelleni...
Ha esetleg valakinek van ilyen tapasztalata, akkor ossza meg velem legyen szíves.
Mindenesetre az elkövetkező héten többször mérek majd szinteket.
 
Most azon morfondírozok, vajon a fény fejlesztésével mennyire nő a növények tápanyag igénye🤔🙄. Mert, ha a növények által termelt oxigén mennyisége összefüggésben van az elfogyasztott táp mennyiségével, akkor több fog kelleni...
Ha esetleg valakinek van ilyen tapasztalata, akkor ossza meg velem legyen szíves.
Mindenesetre az elkövetkező héten többször mérek majd szinteket.
Vagy amit tudsz még csinálni, hogy ha szemre erősebb a fény, meg a zöldségek is durvábban fotoszintetizálnak, hogy visszább veszed az időtartamot az első héten mondjuk 1 órával, a másodikon meg féllel, hogy a kis ökoszisztémád tudjon alkalmazkodni. Én tuti nem úgy csinálnám, hogy egy bejáratot rendszert hirtelen megküldenék több lumennel, meg magasabb tápanyagokkal. Rövid távon szerintem jönne az alga. :unsure:
 
Back
Oldal tetejére