• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Növényes 240

Nézegettem a naplódat, és hát brutál jó lett ez az akvárium... és ezt mind egy év alatt. Gratulálok hozzá!
Köszönöm, igazából mindent itt tanultam a fórumon. Sok-sok olvasás, beszélgetés, és ez lett belőle.
Az elején még jól állt neki a távolság, mostmár viszont közelről sem rossz. Őszre tervezek egy restartot, jelenleg a növények igényeit figyelem, buce-kat, és micro-kat nevelek minél többet az új berendezéshez.
 
Őszre tervezek egy restartot, jelenleg a növények igényeit figyelem, buce-kat, és micro-kat nevelek minél többet az új berendezéshez.
Hoppá hoppá, ez nekem új, írtál már róla korábban, vagy ez most csak így kicsúszott?
Van már elképzelés/stílusirány? :)
 
Hoppá hoppá, ez nekem új, írtál már róla korábban, vagy ez most csak így kicsúszott?
Van már elképzelés/stílusirány? :)
Stílusirány nincs, ennyire nem vagyok tudományos 🤭🤭. Pár hónapja fogant a gondolat, hogy egy lávaköves, nagy fás scape-et összeraknék. Sok microsorum, sok buce a fő növényzet irány, stem csak alig...
Erre Viktorék a GA-ban összeraknak egy ilyen HS-t. Tuti Isteni jel 😂😂. Jövőhéten lehet be is nézek, hogy áll a történet...
 
Igen, teljes megújulás lesz. Tervezek új bútort, ugyanekkora opti akváriumot.
Valamint fejlesztem a világítást is. Deutschlandból érkezik hónap végén álmaim lámpája: ATI Sunpower 6X54W dimm. verzió Nagyon várom már!!!
Zoli, kezdek ságrulni!
 
Back
Oldal tetejére