• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Növényes 240

Annyira automata lett az akvárium, hogy hihetetlen. Tápozás, etetés, hétvégente metszés, mulmozás, vízcsere. Ilyenkor szokott be....ni a krach...
Gondoltam is egyet, mérni kellene víz paramétert, mostanában inkább csak a növényeken próbálom észrevenni, ha gond van.
Nitrát 25
Foszfát 2
Vas 0.2
Kh 3
pH 6.7; CO2 18PPM
Így most csavartam egy picit a gázcsapon, egyenek csak a növények 🤭🤭.
 
Annyira automata lett az akvárium, hogy hihetetlen. Tápozás, etetés, hétvégente metszés, mulmozás, vízcsere. Ilyenkor szokott be....ni a krach...
Gondoltam is egyet, mérni kellene víz paramétert, mostanában inkább csak a növényeken próbálom észrevenni, ha gond van.
Nitrát 25
Foszfát 2
Vas 0.2
Kh 3
pH 6.7; CO2 18PPM
Így most csavartam egy picit a gázcsapon, egyenek csak a növények 🤭🤭.
Dobjál bele egy szeget, legyen benne még egy kis vas. 😜
 
Annyira automata lett az akvárium, hogy hihetetlen. Tápozás, etetés, hétvégente metszés, mulmozás, vízcsere. Ilyenkor szokott be....ni a krach...
Gondoltam is egyet, mérni kellene víz paramétert, mostanában inkább csak a növényeken próbálom észrevenni, ha gond van.
Nitrát 25
Foszfát 2
Vas 0.2
Kh 3
pH 6.7; CO2 18PPM
Így most csavartam egy picit a gázcsapon, egyenek csak a növények 🤭🤭.
Az emelt CO2 meg is tette jótékony hatását 🤭🤭
IMG_20210327_190222.jpg
 
Elég nehéz számolni🤭🤭, kb 2-2.5 bubi/sec, reaktorral beoldva
Androidon: Play áruház - Metronome Beats...ha valaki nagyon számolgatni akarná, ezzel könnyebb.
Amikor elkezdtem a CO2-zést ezzel az alkalmazással lőttem be a bubiszámot.
Egy idő után persze tök fölösleges, a tapasztalat többet ér, mint a pontos számolgatás.
De hátha olvassa valaki, akinek hasznos lehet.
 
Androidon: Play áruház - Metronome Beats...ha valaki nagyon számolgatni akarná, ezzel könnyebb.
Amikor elkezdtem a CO2-zést ezzel az alkalmazással lőttem be a bubiszámot.
Egy idő után persze tök fölösleges, a tapasztalat többet ér, mint a pontos számolgatás.
De hátha olvassa valaki, akinek hasznos lehet.
Ne haragudjatok, de majdnem röhögő görcsöt kaptam. Zenész a szakmám, néha metronómot is használok, de eszembe se jutna azzal bubit számolni... 🤭 Tudom, hogy már mindenre van app... de van élet az appon túl is. 😛 Telefon-visszaszámlálás funkció-15másodperc-indít és bubit számol-szorozva4. A régiek sima mutatós(analóg😁) karórával is megcsinálták...
 
Ne haragudjatok, de majdnem röhögő görcsöt kaptam. Zenész a szakmám, néha metronómot is használok, de eszembe se jutna azzal bubit számolni... 🤭 Tudom, hogy már mindenre van app... de van élet az appon túl is. 😛 Telefon-visszaszámlálás funkció-15másodperc-indít és bubit számol-szorozva4. A régiek sima mutatós(analóg😁) karórával is megcsinálták...
Nyilván működik minden ilyen felszorzós történet is...
Egyébként anno nekem is tesóm mondta ezt az appot, ő is zenész:D
 
Back
Oldal tetejére