• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Növényes 240

60 literre arányaiban ugyan így tápozok, hasonló növénytömeggel. Annyi hogy én adok még 1ml nitrátot naponta. Az valahogy nem akaródzik 3 mg/l fölé menni. Akad is itt ott szőr alga. A vas/foszfát arány kezd beállni. Szép üveg!
Köszi,

Nem inkább nitrát/foszfát arány? Nálam volt már 30ml/l nitrát szint is, gond nélkül. Szerintem lassan kezd el emelni a macro tápot(20% mondjuk), aztán 1 hét múlva mérj rá. Eleinte féltem a táp "locsolásától", most már no para 😁
 
Köszi,

Nem inkább nitrát/foszfát arány? Nálam volt már 30ml/l nitrát szint is, gond nélkül. Szerintem lassan kezd el emelni a macro tápot(20% mondjuk), aztán 1 hét múlva mérj rá. Eleinte féltem a táp "locsolásától", most már no para 😁
Az a baj ha a macrot emlem, viszi magával a foszfátot is, es a nitrát nem emelkedik. Valahogy ebbe az arányba szeretném.
Fe 0.1 Po4 0.4 No3 max 10 mg/l Szóval nem lenne baj ha a foszfát nitrát arány 10-15 lenne, Ami jelenleg nincs meg.
 
Az a baj ha a macrot emlem, viszi magával a foszfátot is, es a nitrát nem emelkedik. Valahogy ebbe az arányba szeretném.
Fe 0.1 Po4 0.4 No3 max 10 mg/l Szóval nem lenne baj ha a foszfát nitrát arány 10-15 lenne, Ami jelenleg nincs meg.
A kituzott celt duplazd meg, foleg ha mic mac tapozol mert az EI alalpu.
 
Back
Oldal tetejére