• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Növényes 240

cs_z_

VIP kertész
Most már jól látszik a makro táp emelésének jótékony hatása. A ludwigia palustris sosem volt ilyen szép.
IMG_20210305_152319.jpg
Most már csak egy szép bokorrá kell neveljem. Anubiasok, buce-k is megtáltosodtak, utóbbiaknál levél, virág felváltva.
IMG_20210305_152554.jpg
A pogo helferi repül, nem sikerül széppé tegyem...a helyére nem tudom mi menjen🤔. Az oto-k pedig rendületlenül csak vikszolnak...
IMG_20210305_152632.jpg

cs_z_

VIP kertész
Annyira automata lett az akvárium, hogy hihetetlen. Tápozás, etetés, hétvégente metszés, mulmozás, vízcsere. Ilyenkor szokott be....ni a krach...
Gondoltam is egyet, mérni kellene víz paramétert, mostanában inkább csak a növényeken próbálom észrevenni, ha gond van.
Nitrát 25
Foszfát 2
Vas 0.2
Kh 3
pH 6.7; CO2 18PPM
Így most csavartam egy picit a gázcsapon, egyenek csak a növények 🤭🤭.

Nexus

Főkertész
Annyira automata lett az akvárium, hogy hihetetlen. Tápozás, etetés, hétvégente metszés, mulmozás, vízcsere. Ilyenkor szokott be....ni a krach...
Gondoltam is egyet, mérni kellene víz paramétert, mostanában inkább csak a növényeken próbálom észrevenni, ha gond van.
Nitrát 25
Foszfát 2
Vas 0.2
Kh 3
pH 6.7; CO2 18PPM
Dobjál bele egy szeget, legyen benne még egy kis vas. 😜

cs_z_

VIP kertész
Nitrát 25
Foszfát 2
Vas 0.2
Kh 3
pH 6.7; CO2 18PPM
Az emelt CO2 meg is tette jótékony hatását 🤭🤭
IMG_20210327_190222.jpg

Tommi

Főkertész
Elég nehéz számolni🤭🤭, kb 2-2.5 bubi/sec, reaktorral beoldva
Androidon: Play áruház - Metronome Beats...ha valaki nagyon számolgatni akarná, ezzel könnyebb.
Amikor elkezdtem a CO2-zést ezzel az alkalmazással lőttem be a bubiszámot.
Egy idő után persze tök fölösleges, a tapasztalat többet ér, mint a pontos számolgatás.
De hátha olvassa valaki, akinek hasznos lehet.

Zsoltiabéka

Főkertész
Androidon: Play áruház - Metronome Beats...ha valaki nagyon számolgatni akarná, ezzel könnyebb.
Amikor elkezdtem a CO2-zést ezzel az alkalmazással lőttem be a bubiszámot.
Egy idő után persze tök fölösleges, a tapasztalat többet ér, mint a pontos számolgatás.
De hátha olvassa valaki, akinek hasznos lehet.
Ne haragudjatok, de majdnem röhögő görcsöt kaptam. Zenész a szakmám, néha metronómot is használok, de eszembe se jutna azzal bubit számolni... 🤭 Tudom, hogy már mindenre van app... de van élet az appon túl is. 😛 Telefon-visszaszámlálás funkció-15másodperc-indít és bubit számol-szorozva4. A régiek sima mutatós(analóg😁) karórával is megcsinálták...

Tommi

Főkertész
Ne haragudjatok, de majdnem röhögő görcsöt kaptam. Zenész a szakmám, néha metronómot is használok, de eszembe se jutna azzal bubit számolni... 🤭 Tudom, hogy már mindenre van app... de van élet az appon túl is. 😛 Telefon-visszaszámlálás funkció-15másodperc-indít és bubit számol-szorozva4. A régiek sima mutatós(analóg😁) karórával is megcsinálták...
Nyilván működik minden ilyen felszorzós történet is...
Egyébként anno nekem is tesóm mondta ezt az appot, ő is zenész:D

Oldal tetejére