• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Noé Bárkája

leccgó a collector. :)

A leccgó-t értem, mondta a Ramones is, ámde csekély angol műveltségem fejlesztése érdekében, s mert szeretném érteni a poent, valaki árulja el pl. @nebula, ebben az aspektusban milyen jelentéssel bír a collector kifejezés?
 
A collector végülis nem is vicces annak aki nem ismeri a mass effectet. Úgyhogy bocsesz

konktetice most sz...vatsz? :D s próbálsz rávilágolni ementálisa sajt jellegű műveltségem széllel átfútt lukaira? :whistle:
 
De fenntartom, hogy hátulról a rotalának kiinéző ludwigiát megetetném valamelyik másik akváriummal, helyére a tenellus, és mehetne a Hosszú Fű a sarokba...

Update:
aludtam rá egyet, ludwigia arcuata (bár imádom) fa mögül ki, didiplis diandra (hektikus jószág) szintén, eleocharis vivipara be a helyére (köszönet @eMZé) (y)

letisztul, lesz fotó is, győzzétek kivárni :X3:

ui.: bekűttem egy mollyt, csipeget vidáman, enni úgysem fog kapni egy darabig, de szerintem tudja.. :D három RC ott van, teszt üzemmód :whistle:
 
dehá, komolyan, oda van írva! :)
Mass Effect - Wikipédia

Nah.. mostmá' értem... "Pinnacle Station". Jó hangzású név. Meg kéne építeni... :D

Nekem még volt szerencsém Phoenix gépen játszani egy füstös kocsmában, az.... verhetetlen :D
 
update:

A kőre ragasztott, s a talajba ültetett elatine is indul böcsülettel. A szintén ragasztott HC is -- anno ő a manalishiben fára applikált emmers szigetként üzemelt. Örömmel konstatáltam, hogy tele van ricciával, ők dupla ütemben nőnek, természetesen. :D

Molly él és virul, RC-k is, beköltöztetem ma a csapat többi tagját is.
 
'Stét szaktársak!

Az elmúlt napok eseményeiből:
-- a sarokból hátulról kikerült a ludwigia és a didiplis, valamint a tenellus jelentős része. Helyettük vivipara készül sűrűsödni -- legalább is reményeim szerint.
-- az RC-k beköltöztek, s megdolgoznak az élelmükért... :D
-- @letsgodisco kollega megajándékozott 6 db galaxy-val... gyönyörűek, és roppant vidámnak tűnnek új lakhelyükön.
-- S fotóztunk is. Ez lett belőle... feketén-fehéren.

20463003_bb502525a4e945107aba23c4f71acf8e_l.jpg


20462995_a24d8e35902834ee104daaaa00262c75_l.jpg


s ha valaki kinyomtatná poszternek :D:D:D megkaphatja nagyobban is :ROFLMAO:

20463007_bc3e0739546db63537e063d135191ed6_xl.jpg
 
Fekete jobban áll neki. Jól tetted, hogy viviparára cserélted a hátsó függönyt. A fa jobban elkülönül.
 
Igényes nano!!! (y) Most akkor kérdés, hogy fekete vagy fehér, vagy nem kérdés a kérdés? Mert nem kérdés, hogy szerintem fekete...:)
 

Hasonló topikok

Back
Oldal tetejére