• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes No sand, no cry.

Másfél hetes az akvárium. Szépen növöget mindenki. A rotalák egy része megadta magát de nem vészes a helyzet. Majd visszaültetek egy adagot. A parvula eldobált egy adag lebelet de már látszanak az újak is. A reineckii elég ramatyul néz ki de most néztem meg és nincs elfonnyadva hanem egész erősen meggyökeresedett a talajban. A ludwigiat pedig már toppolnom is kellett. A többi élőlény hál Istennek jól van a múltkori baleset ellenére :sick::sick::oops:

25532739674_93246380c1_c.jpg2016-03-30_07-57-36 by Norbert Tóth, on Flickr


Egy kép a gyökerek fejlődéséről:

26071162961_35286a5ac7_c.jpg2016-03-30_07-57-10 by Norbert Tóth, on Flickr
 
Másfél hetes az akvárium. Szépen növöget mindenki. A rotalák egy része megadta magát de nem vészes a helyzet. Majd visszaültetek egy adagot. A parvula eldobált egy adag lebelet de már látszanak az újak is. A reineckii elég ramatyul néz ki de most néztem meg és nincs elfonnyadva hanem egész erősen meggyökeresedett a talajban. A ludwigiat pedig már toppolnom is kellett. A többi élőlény hál Istennek jól van a múltkori baleset ellenére :sick::sick::oops:

View attachment 77442016-03-30_07-57-36 by Norbert Tóth, on Flickr


Egy kép a gyökerek fejlődéséről:

View attachment 77452016-03-30_07-57-10 by Norbert Tóth, on Flickr
Jó kondiban, gratuláció.
 
Nagyon tetszik az akva...:) Gratula! (y)
Ahogy végigolvastam a naplód látom, hogy a reineckii nálad is ramatyul néz ki az indulás után kb. 2 héttel.:cool:
Az én nagy "ékszerdobozom" is 2 hetes lesz szombaton és a reineckii nálam is iszonyat ramaty, pedig tolom a tápot rendesen, komoly világítást is kap, de mégis eldobálta a leveleit.
Viszont került bele zselés és cserepes is. De csak a zselés csinálja, a cserepes él és virul...nem értem Én sem miért csak a zselés...:confused:

Remélem majd rendbe kapja magát mindkettőnknél...:)
 
Nagyon tetszik az akva...:) Gratula! (y)
Ahogy végigolvastam a naplód látom, hogy a reineckii nálad is ramatyul néz ki az indulás után kb. 2 héttel.:cool:
Az én nagy "ékszerdobozom" is 2 hetes lesz szombaton és a reineckii nálam is iszonyat ramaty, pedig tolom a tápot rendesen, komoly világítást is kap, de mégis eldobálta a leveleit.
Viszont került bele zselés és cserepes is. De csak a zselés csinálja, a cserepes él és virul...nem értem Én sem miért csak a zselés...:confused:

Remélem majd rendbe kapja magát mindkettőnknél...:)

Először is köszönöm :)
Másodszor pedig én se tudom, hogy mi baja lehet. Fény CO2 táp víz.. minden stimmel és semmi más csak a reineckii csinálja ezt ilyen látványosan :bored::bored: Remélem pár héten belül rendbe jön.
 
azért remélhetőleg kevésbé brutál a hártya mint az első scape elején volt. És azzal is megküzdöttél úgyhogy most sem lesz gond szerintem :)
 
Bedobtam a purigent..

"Azt ismered, hogy egy pasi kiesik az 50. emeletről? Miközben zuhan azt mondogatja, hogy nyugtassa magát: „...eddig minden rendben, eddig minden rendben, eddig minden rendben...". Nem a zuhanás számít. A leérkezés."
Gyűlölet(La Haine, 1995)
 
Hoztam a greenaquaból 3 gyűrűs bohóc csukát. Hazaértem és áttettem őket egy tálba, hogy majd szépen adagolom a vizet és beszoktatom őket. Kb 10 perc után a hím kiugrott :devil: Már eléggé ki volt száradva mire észre vettem de úgy néz ki, hogy megmarad :bucktooth:
 
Back
Oldal tetejére