• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes No sand, no cry.

Pontosítok. A fotók lehet, hogy hagynak kivetnivalót, nem értek hozzá, de a téma nagyon ott van. Nekem bejön.
 
A reineckii mini elkezdte ledobálni a leveleit :cyclops::jawdrop::cry: Nyomtam egy tápgolyót a gyökereihez. Remélem segít majd :shy: Viszont mindenki más szépen megindult. A rotala ráadásul egész látványosan. Bár lehet csak azért gondolom így mert az előző scapenél szinte teljesen kipusztult :sick:

25735169720_a30bfc822e_c.jpg2016-03-24_06-32-17 by Norbert Tóth, on Flickr
 
..és akkor beüt a ménkű! :mask::cry:
Reggel cseréltem vizet és visszadobtam a purigent amit 1 napig prime-os vízben tisztítottam meg a hypotól majd utána még 3 napig cserélgettem benne a vizet. Gondoltam így okés lesz és be is dobtam a szűrőbe. 1 órára rá nézem, hogy a borarasok pipálnak és a garnélák mint a bolond gomba úsznak körbe körbe.. :banghead::banghead: Sajnos egy boraras sem élte túl :( Ami viszont furcsa, hogy se az amanok se az otok nem akartak menekülni és mintha semmi nem történt volna matattak az akváriumban. Garnéla tetemet se találtam. Összesen négyszer cseréltem 50-70%ban vizet a purigent meg bedobtam a még egy adag prime-os vízbe most pedig már a wc tartályban lesz egy pár napig :shifty: Ez az igazi user fail :banghead::sorry: Sokat gondolkoztam, hogy leírjam e ezt a bakit vágül megírtam hátha valaki tanul belőle rajtam kívül :panda:
 
Back
Oldal tetejére