• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Nigro akváriumai

Cipo3

VIP kertész
Sziasztok!

Nem lehet ezt így kijelenteni, de minden cikk, riport oda vezet vissza, hogy Nigro kezdte a hi-tech akvarisztikát Magyarországon. Mégsem látom az akváriumait pedig akármikor ellátogatok a GA-ban 70%, hogy ott tesz-vesz.

Nem látom versenyen, nincs napló, se a boltban nem mutattak rá, hogy ezt Ő csinálta. Miért van ez így? Van valami flickr oldala ahol fotózza a munkáit? A blogja régóta halott.
- Daninak láttam vagy 3-4 akváriumát.
- Tamásnak is a legutóbbit meg még párat.
- Balázs is tudom mivel nyomul.
- Viktort nem is említem mert az akváriumok száma megszámlálhatatlan.
- Nigro....hát izé ő tud CO2-t összeállítani. :) Ezt mind tudjuk mert ezen nevelkedtünk. :D

Miért nem nevez versenyre?

Szóval tudnátok ebbe a topicba Nigro akvákat linkelni? Esetleg dátumot is hozzá? Nagyon hálás lennék.

Biztos csak én vagyok a béna, hogy nem lelem.
 
A klasszik minden "baj" forrása :)

22_resizewm1.jpg

Bolt nyitás körül

5985063780_6c0bab0a5c_o.jpgIAPLC 2011 #227 - Green Aqua by Viktor Lantos, on Flickr

Atti mostanában ügyfelezik. Matyival karöltve egyedi projekteket építenek. Paludáriumot, és minden mást ami jön. (y)

Matyival most a teendők mellett az új bolt halas fal rendszerét, a kör akváriumot a lobby területre a fúrt 90x90x45-ös akváriumokat építik.
 
Sziasztok!


Miért nem nevez versenyre?

Szóval tudnátok ebbe a topicba Nigro akvákat linkelni? Esetleg dátumot is hozzá? Nagyon hálás lennék.

Biztos csak én vagyok a béna, hogy nem lelem.

- Nigro rájött arra, hogy nem elég precíz, hogy egy versenyen rendes eredményt elérjen.
- Nigro rájött arra, hogy az izgatja leginkább, ami kihívás
- Nigro annyi akváriumot rak össze, hogy nincs energiája összerakni sajátot :)

Íme a legutóbbi munkák a teljesség igénye nélkül az idei évből.

38916279900_efb4af970d_b.jpgUntitled by Néder Attila, on Flickr

39782416065_ba606d3811_b.jpgUntitled by Néder Attila, on Flickr

28038513589_9430d535df_b.jpgUntitled by Néder Attila, on Flickr

34272921052_f16622ba34_b.jpgClient project by Viktor Lantos, on Flickr

38426574034_5c1eebeaf4_b.jpgUntitled by Néder Attila, on Flickr

38671260916_4e9e50cb80_b.jpgUntitled by Néder Attila, on Flickr

37596114974_d62cf61170_b.jpgUntitled by Néder Attila, on Flickr

37130658383_9717f074fb_b.jpg406 by Néder Attila, on Flickr

37482497386_389b5f2f4d_b.jpgUntitled by Néder Attila, on Flickr

Hozzáteszem, hogy szinte ez összes elkészítésében oroszlánrésze van @Matyi kollégának is... ;)

Jah és a barna vizes biotóp.... :)

37078794030_736aa95972_b.jpgGreen Aqua Showroom by Viktor Lantos, on Flickr
 

Attachments

  • 39282545621_4160f8daff_b.jpg
    39282545621_4160f8daff_b.jpg
    135 KB · Megtekintések: 8
Ezer köszönet mindenkinek a képeket. Alakul, :) csak azért mondom, hogy alakul, mert a célom félig elértem. Valahogy látni szerettem volna az embert az akva mögött. (személyesen találkoztunk vagy hússzor, nem úgy értem) A küzdést s a cél legyőzését vagy a sikertelenség elviselését amikor nem azt éri el amire számít.

De igazából kiderült, hogy a korai Beethoveni éveket felcserélte egy Haydni évekre. Vagyis az öröm zeneszerzést és sokáig aprólékosan tervezgetett hobbi alkotást felcserélte a rendelésre pénzért rengeteg zenét gyártok-ra. Ettől még művészet, de akkor ezért nem látni versenydrukkot vagy blogolási, naplózási vágyat.

Nem tudtam visszaadni amit írni akartam. Nigrot láttam a legtöbbet a boltban (Danin és Tomin kívül) S mégis őt ismerem a legkevésbé, mind a művészetét mind az embert. Pedig az ő az egyik atyja ennek az egésznek.
 
Ezer köszönet mindenkinek a képeket. Alakul, :) csak azért mondom, hogy alakul, mert a célom félig elértem. Valahogy látni szerettem volna az embert az akva mögött. (személyesen találkoztunk vagy hússzor, nem úgy értem) A küzdést s a cél legyőzését vagy a sikertelenség elviselését amikor nem azt éri el amire számít.

De igazából kiderült, hogy a korai Beethoveni éveket felcserélte egy Haydni évekre. Vagyis az öröm zeneszerzést és sokáig aprólékosan tervezgetett hobbi alkotást felcserélte a rendelésre pénzért rengeteg zenét gyártok-ra. Ettől még művészet, de akkor ezért nem látni versenydrukkot vagy blogolási, naplózási vágyat.

Nem tudtam visszaadni amit írni akartam. Nigrot láttam a legtöbbet a boltban (Danin és Tomin kívül) S mégis őt ismerem a legkevésbé, mind a művészetét mind az embert. Pedig az ő az egyik atyja ennek az egésznek.
Szerintem csak szimplan arrol van szo, hogy nincsen ideje sem blogolasra sem versenyzesre. Valoszinüleg azert "adta fel" a Beethoveni eveket, mert egyre több elfoglaltsagot követelt a GA.
Ha napi szinten telepitgetnek plusz meg hattermunkat is vegeznek, lehet nekem sem lenne kedvem otthon blogolgatni meg versenyre keszülni...
 
Szerintem csak szimplan arrol van szo, hogy nincsen ideje sem blogolasra sem versenyzesre. Valoszinüleg azert "adta fel" a Beethoveni eveket, mert egyre több elfoglaltsagot követelt a GA.
Ha napi szinten telepitgetnek plusz meg hattermunkat is vegeznek, lehet nekem sem lenne kedvem otthon blogolgatni meg versenyre keszülni...
Igen, ez így van. Ezt is leírtam, de aztán kitöröltem, mert rájöttem nem akarok litániát írni.

Ha az elmúlt öt évben havi 4-5 akváriumot összerakok nem biztos, hogy van kedvem még külön verseny akváriumot pofozgatni. Minden művészi hajlamot ki lehet élni azokban az akváriumokban még ha azok kevesebb kreatív időt is kapnak. Nekem is hobbim volt a programozás, de így 14 éve a szakmába.... egy betűt nem vagyok hajlandó leütni otthon, max ha valami számomra ismeretlen nyelven van.
 
A klasszik minden "baj" forrása :)

View attachment 53511

Bolt nyitás körül

View attachment 53512IAPLC 2011 #227 - Green Aqua by Viktor Lantos, on Flickr

Atti mostanában ügyfelezik. Matyival karöltve egyedi projekteket építenek. Paludáriumot, és minden mást ami jön. (y)

Matyival most a teendők mellett az új bolt halas fal rendszerét, a kör akváriumot a lobby területre a fúrt 90x90x45-ös akváriumokat építik.
Azert ezekre meg mindig csoroghat az ember nyala...elismeresem!
 
Ezer köszönet mindenkinek a képeket. Alakul, :) csak azért mondom, hogy alakul, mert a célom félig elértem. Valahogy látni szerettem volna az embert az akva mögött. (személyesen találkoztunk vagy hússzor, nem úgy értem) A küzdést s a cél legyőzését vagy a sikertelenség elviselését amikor nem azt éri el amire számít.

De igazából kiderült, hogy a korai Beethoveni éveket felcserélte egy Haydni évekre. Vagyis az öröm zeneszerzést és sokáig aprólékosan tervezgetett hobbi alkotást felcserélte a rendelésre pénzért rengeteg zenét gyártok-ra. Ettől még művészet, de akkor ezért nem látni versenydrukkot vagy blogolási, naplózási vágyat.

Nem tudtam visszaadni amit írni akartam. Nigrot láttam a legtöbbet a boltban (Danin és Tomin kívül) S mégis őt ismerem a legkevésbé, mind a művészetét mind az embert. Pedig az ő az egyik atyja ennek az egésznek.
Nincs az a verseny aminek a kedvéért Ati (@Nigro) ingyen épít akváriumot :) neki ez a munkája.
 
Erre hogyan lehet betanítani a halakat? :)

3 hónapon keresztül villogtatsz egy piros LED-et amikor kaját szórsz oda ahova szeretnéd, hogy menjenek. S a fotózásnál csak villogtatod a LED-et már oda mennek. :D :D

De ez még nem nehéz. Nézd meg a két amano a sziklán mennyire párhuzamosan van. A tetején meg távolba mered a harmadik mint az oroszlánkirály. Ezeket is meg lehet taníttatni, de ezt nehezebb, majd ezt is leírom, csak mennem kell egyre tárgyalásra. ;)
 
Back
Oldal tetejére