• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Egy kis távollét után itt van a jelenlegi állapot.

Sikerült végre egy régi álmom, elkészült a fa, vízi lombkoronával [emoji5][emoji33][emoji16][emoji268]

View attachment 4725
Nagyon nagy a változás, lehet fogadásokat kötni melyik növény fog győzni, szerintem az mc. Szép az új diffúzorod is. A nagyobbik fa is jól mutat, kár, hogy nincs még egy pár ága. Az első fából lehetne esetleg egyet faragni. A jobb hátsó sarkot pedig nem látom jól, az ott mi az ott az? :)
 
Nagyon nagy a változás, lehet fogadásokat kötni melyik növény fog győzni, szerintem az mc. Szép az új diffúzorod is. A nagyobbik fa is jól mutat, kár, hogy nincs még egy pár ága. Az első fából lehetne esetleg egyet faragni. A jobb hátsó sarkot pedig nem látom jól, az ott mi az ott az? :)

Koszonom a szep szavakat es a tanacsokat is. A fafaragast meggondolom, mert vlmi nekem sem stimmel egeszen.

A jobb hatso sarokban kattapa kereg lett beleszurva a talajba es beleultettem Monte Carlot ami szepen kihajtott. Az Eheim beszivo agaz hivatott eltakarni ez a megoldas, amig nem tudom uvegre cserelni, de annyira szepen novekszik ott is a noveny, hogy lehet mire cserelnem, mar nem is fog latszani a muanyag cso [emoji12][emoji85]

Az uj diffuzor pedig egy kis alom. Gyonyoruen porlaszt es a tisztitasa, karbantartasa a legjobb az egeszben. Pedig tartottam ettol az akasztos megoldastol, de nagyon bejott. [emoji5][emoji106]
 
Ma nagy atalakitasra keszulok, nyiras es technika nelkuli fotozas van tervbe veve.
De mielott elkezdtem volna a melot, azt latom, hogy kicsi amanok szaladgalnak az egy javai moha bokorban. Szamszerint 2 db. Ez azert lep meg, mert ugy tudtam hogy az amanok nem szaporodnak igy sima vizben... Vagy egy kisebb csoda tortent itt, vagy rosszul tudtam [emoji15][emoji33][emoji106]
 
Ma nagy atalakitasra keszulok, nyiras es technika nelkuli fotozas van tervbe veve.
De mielott elkezdtem volna a melot, azt latom, hogy kicsi amanok szaladgalnak az egy javai moha bokorban. Szamszerint 2 db. Ez azert lep meg, mert ugy tudtam hogy az amanok nem szaporodnak igy sima vizben... Vagy egy kisebb csoda tortent itt, vagy rosszul tudtam [emoji15][emoji33][emoji106]

Sós víz nélkül nem tudnak kifejlődni sajnos.
 
Igen, en is igy tudtam, de ezek a mini rakok mar olyan fel centisek lehetnek es latszanak rajtuk amano jegyek. Illetve red es yellow garnelam van meg, azok is mar szaporodtak es naluk egeszen mashogy neztek ki a kicsinyek [emoji54]
 
dd19bb7906ac19ecde288b956a0303fa.jpg
Ilyen Amano rakjaim vannak, 4 him es 1 nosteny. Green Aquabol vannak, gondolom nem kamu Amanok [emoji12]
Na de igyekszem majd vadaszni a kicsiket egy fotora, es akkor majd meglatjuk. [emoji85][emoji33]
 
Back
Oldal tetejére