• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Nem akvarisztikai mágnesszelep

Ugyan ezt a szelepet használom kilenc hónapja üzemel hibátlanul! 220v 1,3va max 35fok van rá írva. Nekem eppen hogy langyos. Ha a gáz megy rajta az
valamennnyit vissza hűti.
Erre voltam kíváncsi, köszönöm a választ.
 
Rendben, köszönöm!....Mikor lezár nem ereszti át a gázt?...Mert én ettől aggódok jobban...Én rá akarok tenni egy processzor hűtőt.
Na szóval 1 napig kínoztam, ráengedtem 3 bart és nem engedte át, viszont nekem 50 fokra felmelegedett ami már kellemetlen a kéznek..nem tudom hogy ez normális-e!
 
Na szóval 1 napig kínoztam, ráengedtem 3 bart és nem engedte át, viszont nekem 50 fokra felmelegedett ami már kellemetlen a kéznek..nem tudom hogy ez normális-e!
Én leszedtem a cső csatlakozókat róla és közcsavarral feraktam a reduktorra fémesen csatlakozik. Ez is plusz hűtés és az át áramló gáz is hűti. Nekem tényleg csak langyi de este megmérem ha gondolod.
 
Én leszedtem a cső csatlakozókat róla és közcsavarral feraktam a reduktorra fémesen csatlakozik. Ez is plusz hűtés és az át áramló gáz is hűti. Nekem tényleg csak langyi de este megmérem ha gondolod.
Ja a lényegre nem válaszoltam. Szerintem az 50fok még nem vészes.
 
Ugyan ezt a szelepet használom kilenc hónapja üzemel hibátlanul! 220v 1,3va max 35fok van rá írva. Nekem eppen hogy langyos. Ha a gáz megy rajta az
valamennnyit vissza hűti.
Még egy kérdés, gondolom Eb@y-en vetted a szelepet, találtam olyat ami 230v, de a képeken mindegyiknek egyforma amerikai 110v-os dugasza van. Ne foglalkozzak a képpel?..A lényeg hogy 220v-at válasszak?
 
Még egy kérdés, gondolom Eb@y-en vetted a szelepet, találtam olyat ami 230v, de a képeken mindegyiknek egyforma amerikai 110v-os dugasza van. Ne foglalkozzak a képpel?..A lényeg hogy 220v-at válasszak?
Igen. Nekem adtak hozzá átalakítót. Vagy le cseréled a dugvillát Itteni szabványra.
Minden fele képp 220V osat válassz.
 
Azért kérdeztem fentebb kinek milyen tapasztalata van ezzel a szeleppel, mert nem akarok kidobni 5000-et ha nem jó, akkor inkább megveszem itthon a 16000 Ft.-at.
 
Én most készülök rendelni egyet, azért érdeklődök hogy milyen dugvillával érkezik ez a cucc.
5a5029bfac2f81eeaeac6ad4e4807a2e.jpg

Nekem ilyet kuldtek..mondjuk ez is csak lapos dugoba megy bele.
 
Szívesen!
De egyet már vetél x forint+most is veszel egyet 2500Ft gondolom +posta.
A tengeren túlról épp most néztem 3500ft ér van free post-al ????? nem értem.

Jogos, csak az egyetlen problémám a dologgal a paypal.
Postával együtt 3.000 Ft, a régi pedig ingyen volt :)
 
__57_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Üdv.
Ilyen szeleppel volt már tapasztalata valakinek?
Haute Qualité CO2 Regulator Two Gauge and Solenoid Magnetic Valve for Planted

Próbálom kihámozni a hozzászólásokból, hogy ez a WYIN 220V-os akkor melegszik vagy nem. Most éppen ott tartok, hogy nem, vagy nem vészesen:) Újabb tapasztalatok esetleg vannak még?
 
Találtam ebből a kínai szelepből 12v-at , ez nem lenne jobb mint a 230v-os?
Solenoid Magnetic Valve Switch for Aquarium CO2 Air Supply Cut Off 220V 110V 12V
 
Utoljára módosított moderátor által:
Találtam ebből a kínai szelepből 12v-at , ez nem lenne jobb mint a 230v-os?
Solenoid Magnetic Valve Switch for Aquarium CO2 Air Supply Cut Off 220V 110V 12V
szerintem felesleges a 12v-os.kell hozzá egy +táp minek??? ha létezik 220V-os is.
 
Utoljára módosított moderátor által:
Tűszelep... Milyet érdemes venni?...Kinéztem egy Camozzi tűszelepet a GA-ba 4390 Ft., a fiúk azt mondták simán lehet használni a GreenWorks co2 csővel. Mit tudtok erről?...Vagy más ötlet esetleg?
 
Back
Oldal tetejére