• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

nelsons nano

nelson

Nézelődő
szia, én nem beszélek magyarul, így Én használ egy fordító. csak azért, hogy mutassa meg a nano.

tartály: optiwhite 30x25x20cm
filter: resun CY-20 x2
fény: aquadistri 11W
szubsztrát: Colombo florabase és uni pac Zambezi homok
hardscape: kavics és kavics osztályozni.

növények: Hemianthus callitrichoides''Kuba''
Hemianthus micranthemoides
Micranthemum umbrosum

i-utóbb hozzá - Riccardia chamedryfolia, Fissidens fontanus és fontinalis antipyretica.













 
Aztán adott egy jó tanácsot, hogy én nem volt elég a lejtőn, így már újra :lol: .







kritika mindig szívesen látjuk ;) .
 
Cheers Nelson, welcome here at akvakertesz too ;) The auto translation worked well this time.

Izgalmas elrendezés ilyen kis méretű akváriumnál. Az aljzat elválasztása és a leejtő megtámasztása igazán jól sikerült. Gratulálok hozzá. :thumbup:
A növényválasztásnál vigyázni kell, hogy megmaradjanak az arányok és inkább növelje az akvárium méretét, mintsem fordítva. Ezért az apró növények jobban passzolnak az akváriumhoz.

A kis faágak nagyon jó hatást keltenek.

Cheers mate, keep up the good work! :thumbup: :angel:
 
köszönöm

Csak beültetett MU és a HC, míg vár egy MM.

12/09/10



25/09/10



Van még egy kis HC.
is barnulni diatómák.
 
Hi Nelson! Welcome to the hungarian community:)

The path looks stunning, i love the round rocks! It's an awesome idea to use different sizes :thumbup: But where are the branches from the second scape? :eh:
The plants grow very nice btw, congratulations and keep it up!

Balázs
 
köszönöm :D
Azt hittem, hogy könnyebb lenne, hogy ne az első pár kárpitok b efore tettem a fa vissza ;) .
 
Welcome here mate!

Would that be possible if you put here your words also in english? :)
Sometimes those are more understandable. Google translator horrible in some cases.
Thanks. :)

Your work is very-very impressive, lad!
 
ok ;) .

i thought it would be easier to do the first couple of trims and then put the wood back in.

cheers
 
Back
Oldal tetejére