• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Nebula

Egy kis off
Értem én hogy a kijelölt túristautat nem szabad elhagyni de a villanypásztor az ösvénytől 30 cm-re nem túlzás kicsit ?
77695
Igen biztos hogy van benne áram mert kíváncsi voltam hogy van e benne áram ezért megfogtam... első ötletem az volt hogy lepisilem de az asszony nem engedte >.<
 
Egy kis off
Értem én hogy a kijelölt túristautat nem szabad elhagyni de a villanypásztor az ösvénytől 30 cm-re nem túlzás kicsit ?
View attachment 77695
Igen biztos hogy van benne áram mert kíváncsi voltam hogy van e benne áram ezért megfogtam... első ötletem az volt hogy lepisilem de az asszony nem engedte >.<
sajnos nem egyedi eset... Pomázon a Kevély alatt még a 'kiemelten védett természetvédelmi terület' tábla is el van villanypásztorozva az ösvény mellett és le van kaszálva :(
Mondjuk nálunk kb. már a hegy alatt minden el van kerítve néhány ló kedvéért, a fent említett részen kiváncsi lennék a villanypásztor rendeltetésére.
 
azért a kilátás megérte
off vége
 

Attachments

  • resized_DSCN0828_v1.JPG
    resized_DSCN0828_v1.JPG
    386.1 KB · Megtekintések: 17
  • resized_DSCN0844_v1.JPG
    resized_DSCN0844_v1.JPG
    586.5 KB · Megtekintések: 19
  • resized_DSCN0926_v1.JPG
    resized_DSCN0926_v1.JPG
    778.6 KB · Megtekintések: 15
  • resized_DSCN0922_v1.JPG
    resized_DSCN0922_v1.JPG
    718.9 KB · Megtekintések: 15
  • resized_DSCN0874_v1.JPG
    resized_DSCN0874_v1.JPG
    706.4 KB · Megtekintések: 15
  • resized_DSCN0873_v1.JPG
    resized_DSCN0873_v1.JPG
    727.3 KB · Megtekintések: 37
Kedves egybegyültek.
Mély megrendüléssel tudatom, hogy szeretett akváriumom 2019-09-19 hajnali fél 5-kor egy hátsó fali szilikon aneurizma ruptura következtében elhunyt.
Emlékezzünk rá itt e posztban születésére, első lépéseire, botlásaira és mindarra amit nekünk adott.
Bennünk és a hátrahagyott 30l nanoban tovább él.
1569398455037.png1569398470500.png1569398511049.png

1569398574731.png
 
Kedves egybegyültek.
Mély megrendüléssel tudatom, hogy szeretett akváriumom 2019-09-19 hajnali fél 5-kor egy hátsó fali szilikon aneurizma ruptura következtében elhunyt.
Emlékezzünk rá itt e posztban születésére, első lépéseire, botlásaira és mindarra amit nekünk adott.
Bennünk és a hátrahagyott 30l nanoban tovább él.
View attachment 81291View attachment 81292View attachment 81293

View attachment 81294
Jajjj! Senkinek nem kívánnék ilyen ébresztést! A jószágok, parketta, bútorok stb. túlélték?
 
De ugye komolyabb ázás nélkül megúsztátok?
Nekem is ez az egyik legnagyobb félelmem; egyszer már átéltem hasonló, bár akkor mindössze az axolotlt kellett gyorsan átmenteni és a 70 liter vizet feltörölni.
 
Jajjj! Senkinek nem kívánnék ilyen ébresztést! A jószágok, parketta, bútorok stb. túlélték?
Szerintem még így volt a legjobb, bele se gondolok inkább mi lett volna ha mondjuk egy hétvégén történik amikor nem vagyunk otthon vagy napközbe amikor üres a ház.
Szerencsére hamar észrevettük így kb csak egy 5 liter víz folyhatott el.
Gyorsan leszívtam minimálisra a vizet, hogy kisebb legyen a nyomás az állatokat evakuáltam majd a maradék vizet. Bútorok szét tol töröközőkkel víz felitat így nagy kár nem keletkezett még az alsó szomszéd se jött át érdeklődni :D
Ha úgy van akkor a bútort meg az üveget cserélni kell a biztonság kedvéért.... vagy.... egy potenciális alapfelszerelés lesz egy nyílméregbékás viváriumhoz :p
 
Back
Oldal tetejére