• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Nagyon jó képek. Kösz Vik.
Érdekes, hogy nincsenek totál feltöltve az akik. Azt hittem, Niigatában minden aki csurig van. :)
 
Nigro said:
Nagyon jó képek. Kösz Vik.
Érdekes, hogy nincsenek totál feltöltve az akik. Azt hittem, Niigatában minden aki csurig van. :)

Ez a Jet beömlő ami nekem is van nem teszi lehetővé sajnos a teljes feltöltést. Túlságosan erősen nyom. A másik oldalon kifolyik a víz ahogy a falnak ütközik az áramlat. Nálam kicsit jobban fel van töltve de sajna nanóban ez van ha Jet-et használsz.

Nagy akiknál már lehet ott a pipa teljesen benyomva a víz alá nem kelt akkora hullámokat.
 
Hát beszélek majd a kék 32-es ikarusz busz soffőrjével hátha... ;)

Az oldal alján nézzétek meg milyen most Amano nagy akija az Altumok nélkül. Kismillió neonnal.
 
Hát igen... Mennyire fura hogy miket tudunk művelni a természettel negatív dolgokra gondolok itt és néhányan egy kis üveg medencében mire képesek :O Bocsi ha off volt...
 
Labirintkopoltyus said:
Remélem egyszer a GA is rendez majd egy laza buszos kirándulást ide :lol:

Párommal múltkor számolgattuk, laza egy hét alatt ki is lehetne érni autóval. Busszal inkább 2. :)
 
Luna said:
Labirintkopoltyus said:
Remélem egyszer a GA is rendez majd egy laza buszos kirándulást ide :lol:

Párommal múltkor számolgattuk, laza egy hét alatt ki is lehetne érni autóval. Busszal inkább 2. :)

Minden nap csoportosan összedobnánk egy nanot még az idő is repülne:D Majd eladnánk mindet és ingyen voltunk kint :D
 
Back
Oldal tetejére