• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

c0119618_732857.jpg

Ezek milyen növények?
 
Ha jól rémlik ez az egyik olyan szikla amire apróra vágott mohát tettek korábban. Sok idő volt míg ilyen lett, de megérte
 
És hogy a fenébe tartják karban mert hát a moha nyilván nő mint az állat ott is :) Ezt nem lehet csak úgy nekiesni és csapkodni gondolom így, hogy tele van pakolva egyéb növényekkel is :)

Imi
 
Szia Mária!



Ha a sziklára moha közé ültetettre gondolsz akkor az Hyrophilla pinnatifida, csak nem minden levele hullámos szélű!
Ha másra, akkor kicsit jobban körül írhatnád az elhelyezkedését a képen!

A.ttila

Igen Atti,időközben én is rájöttem,hogy Hyrophilla pinnatifida.Nagyon jól néz ki.
A moha is.Ez szerintem beledörzsökős módszerrel csinálták.A lávakő porózus felülete
lehetővé teszi ezt.Láttuk valahol,hogy így csinálta valaki.
 
Igen Atti,időközben én is rájöttem,hogy Hyrophilla pinnatifida.Nagyon jól néz ki.
A moha is.Ez szerintem beledörzsökős módszerrel csinálták.A lávakő porózus felülete
lehetővé teszi ezt.Láttuk valahol,hogy így csinálta valaki.

Beledörzsölik a mohát az apró lyukakba?! Nem semmi!
 
Szia Mária!



Ha a sziklára moha közé ültetettre gondolsz akkor az Hyrophilla pinnatifida, csak nem minden levele hullámos szélű!
Ha másra, akkor kicsit jobban körül írhatnád az elhelyezkedését a képen!

A.ttila
Igen Atti,időközben én is rájöttem,hogy Hyrophilla pinnatifida.Nagyon jól néz ki.
A moha is.Ez szerintem beledörzsökős módszerrel csinálták.A lávakő porózus felülete
lehetővé teszi ezt.Láttuk valahol,hogy így csinálta valaki.

Ketten is helytelenül írtátok le a növény nevét, egy kicsit korrigálnék: Hygrophila pinnatifida
Hygrophila pinnatifida Green Aqua
 
Egy nagyon jó videó ami kicsit elszakad a korábbi profi ADA tálalástól....

Amanoék nem nagyon mutatják a gyengeség jeleit. Talán a habitusukban van. Csak azt mutatják ami már vállalható. Valószínűleg ezért sincs sincs nyitva hét közben a galéria, hogy hétvégén mindig a legjobb formáját mutassa minden. Hibátlanul.
A háttérben azért ugyanazokkal a gondokkal küzdenek, mint akár mi is és megannyi bolt ahol magas színvonalon kell üzemeltetni a bemutató akváriumokat.

Az évek alatt új emberek jönnek, kicsit elfogy a lelkesedés ami korábban hajtotta a kreativitást és ebből a hozzáállásból előbb utóbb gyengébb dolgok születnek.
Tudni kell változtatni, megújulni. A re-scape eseményünk is egy kicsit ezen a vonalon mozog. Behozni valami új dolgot, valami mást. Ami nem csak minket, de a vendégeinket és titeket is fellelkesít kicsit.
Ez a szemlélet visz előre. Ettől lehet évekig vagy évtizedekig ugyanazzal foglalkozni. Életben tartani a kreativitást, a szenvedélyt.....

1 hét még a re-scape-ig! :)

 
Ez a szemlélet visz előre. Ettől lehet évekig vagy évtizedekig ugyanazzal foglalkozni. Életben tartani a kreativitást, a szenvedélyt.....
1 hét még a re-scape-ig!
Viktor majd mi is így körbeállunk vasárnap és bólogatunk :D
Már alig várom,szerintem egyikünk sem fog csalódást okozni Nektek,majd max az lesz fura hogy különböző emberek ötleteit látjátok megvalósulni és ezeket kell minden nap nézegetnetek :)
Visszatérve a videóra,az "öreg" tényleg nagy zseni,de ki viszi majd tovább a hagyományokat ha Ő már nem lesz ? Családja van ?
 
Back
Oldal tetejére