• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Az átrium nagyon ott van. Biztos se kutyája se macskája, vagy neki dolgozik Ukija a kertész dédunokája a Sógunból :D .
 
Bennem mindig az a kérdés merül fel, mikor nézegetem ezeket a gyönyörű akikat, hogy miért nem ez a példa az akváriumban lévő technikát tekintve? :?
Miért a borzalmasan kinéző hátfalon végigvezetett esőztető látható sok akváriumnál, itt is a fórumon :( ... nem igaz hogy nem lehet lillyvel megoldani az áramlást, mert meg lehet.
 
Hidd el, aki megteheti lilyt használ. Csak amíg az esőztető ingyen jár, a plexi csövezés home made sem drága, a lilyk meg 15ezer körül kezdődnek, addig nem mindenkinek fér bele a költségvetésébe... (Gyűjtünk rá ;))
 
Namtar said:
Hidd el, aki megteheti lilyt használ. Csak amíg az esőztető ingyen jár, a plexi csövezés home made sem drága, a lilyk meg 15ezer körül kezdődnek, addig nem mindenkinek fér bele a költségvetésébe... (Gyűjtünk rá ;))
Nekem a szűrőhöz járt lilly pipe, de nem hinném hogy bárhol 2000nél többet kérnének érte.
Azt nem mondtam hogy ADA-t kell használni, azt sem hogy üveget :D Amúgy ADA ki-befolyó utánzat kb. 8 000Ft (a kettő együtt, házhoz szállítással).
 
Érdekes guppikat látni az első akváriumban, itt a fórumosok közül még senkinél sem láttam, hogy ilyen halat tartott volna.
Pedig elég szép, szaporítása és tartása sem nehéz.
fullHD videó :clap:
 
Ha csak hím egyedek vannak benne akkor nincs gond!
A második aki nagyon megfogott! :thumbup:
Azok a sziklák!Nagyon jól mutatott az egész!
Persze a többi se gyenge! ;)
Azért 6:25 percnél kicsit elmosolyodtam mikor megláttam egy kopott
fapadot a fullos ADA galériában! :D
 
Az szerintem is vicces volt.Jó hogy már nem egy fél disznót hagytak ott :) .Egyébként lehet még logikus is Jing és Jangilag :D
 
viktorlantos said:
Egy friss videó a galériából. :thumbup: :angel:

Elképesztő, bámulatos! :shock:

Nem tudom más is észrevette-e, de az akik nagy részében alig észrevehetően lengedeznek a növények...
Lehet itt is a "kevesebb néha több" elvet alkalmazzák, és nem csinálnak centirfugát az akikból, vagy csak optikai csalódás áldozata lettem. :roll:
 
8:04 - nél a kis nanoban azok ilyen halak?
Nem tudtam beazonosítani őket. Egyébként mintha úgy emlékeznék, a GA -nál is vannak guppik az egyik akváriumban. Érdekes halak, szerintem szinte minden akvaristának volt vele valamiféle kapcsolata.
 
Isti, az ADA (de sokan mások is) eleve azt mondja, hogy a szűrés legyen megfelelő, de ne erős. Ehhez bikaerős motorokkal szerelt ADA szűrőket használnak - amelyek az eltömődés dacára is gyakorlatilag ugyanazt a flow-t tudják produkálni, mint induláskor. A lily pipe-ok pedig szépen megszórják az áramlást, és így megvan az ami egy szűréstől elvárható - kavarja a vizet rendesen, de ne legyen víz alatti tornádó az akiban. Ez általános cél. ;)
 
Üdv Mindenkinek!

A videót nézve nekem 3 gondolatom támadt. Az egyik profán: Szerintem az ott dolgozóknak rendben van a vese működésük. A hallásuk hosszú idő után ... :?: :!: A másik: A vízcserét vajon, hogy oldják meg és milyen gyakran? A 3.: Nocsak, nocsak tengeri akváriumot látok? :) Profilbővítés? TI (G. A. ) is tervezitek?

...aki holtig tanul

ui. jó volt látni a haletetést. "az éhes hal a jó hal"
 
jó papp said:
Üdv Mindenkinek!

A videót nézve nekem 3 gondolatom támadt. Az egyik profán: Szerintem az ott dolgozóknak rendben van a vese működésük. A hallásuk hosszú idő után ... :?: :!: A másik: A vízcserét vajon, hogy oldják meg és milyen gyakran? A 3.: Nocsak, nocsak tengeri akváriumot látok? :) Profilbővítés? TI (G. A. ) is tervezitek?

...aki holtig tanul

ui. jó volt látni a haletetést. "az éhes hal a jó hal"

Tengeri akijuk régóta van, és van pár tengeri cuccuk is, de szvsz nem egy szép akvárium, láttam sokkal szebbeket.
 
inadsz said:
Tengeri akijuk régóta van, és van pár tengeri cuccuk is, de szvsz nem egy szép akvárium, láttam sokkal szebbeket.

Náluk (ADA) , vagy máshol? Bár ízlés kérdésen nem illik vitatkozni - mi sem azt tesszük - de nekem se jött be a tengeri.

...aki holtig tanul
 
jó papp said:
inadsz said:
Tengeri akijuk régóta van, és van pár tengeri cuccuk is, de szvsz nem egy szép akvárium, láttam sokkal szebbeket.

Náluk (ADA) , vagy máshol? Bár ízlés kérdésen nem illik vitatkozni - mi sem azt tesszük - de nekem se jött be a tengeri.

...aki holtig tanul

A galériában ez az aki már régóta meg van, meg van pár olyan cuccuk ami tengerikhez való. Do! só, túlfolyós aki talán, de azért maradtak a növényezésnél.
 
Back
Oldal tetejére