• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Nature Aquarium Gallery / ADA

Nigro

Alapító
Admin
Nagyon jó képek. Kösz Vik.
Érdekes, hogy nincsenek totál feltöltve az akik. Azt hittem, Niigatában minden aki csurig van. :)

viktorlantos

Alapító
Admin
Nigro said:
Nagyon jó képek. Kösz Vik.
Érdekes, hogy nincsenek totál feltöltve az akik. Azt hittem, Niigatában minden aki csurig van. :)
Ez a Jet beömlő ami nekem is van nem teszi lehetővé sajnos a teljes feltöltést. Túlságosan erősen nyom. A másik oldalon kifolyik a víz ahogy a falnak ütközik az áramlat. Nálam kicsit jobban fel van töltve de sajna nanóban ez van ha Jet-et használsz.

Nagy akiknál már lehet ott a pipa teljesen benyomva a víz alá nem kelt akkora hullámokat.

viktorlantos

Alapító
Admin
Hát beszélek majd a kék 32-es ikarusz busz soffőrjével hátha... ;)

Az oldal alján nézzétek meg milyen most Amano nagy akija az Altumok nélkül. Kismillió neonnal.

Labirintkopoltyus

Főkertész
Hát igen... Mennyire fura hogy miket tudunk művelni a természettel negatív dolgokra gondolok itt és néhányan egy kis üveg medencében mire képesek :O Bocsi ha off volt...

Luna

Főkertész
Labirintkopoltyus said:
Remélem egyszer a GA is rendez majd egy laza buszos kirándulást ide :lol:
Párommal múltkor számolgattuk, laza egy hét alatt ki is lehetne érni autóval. Busszal inkább 2. :)

Labirintkopoltyus

Főkertész
Luna said:
Labirintkopoltyus said:
Remélem egyszer a GA is rendez majd egy laza buszos kirándulást ide :lol:
Párommal múltkor számolgattuk, laza egy hét alatt ki is lehetne érni autóval. Busszal inkább 2. :)
Minden nap csoportosan összedobnánk egy nanot még az idő is repülne:D Majd eladnánk mindet és ingyen voltunk kint :D

Oldal tetejére