• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

El Natural Natúr 10l akvárium

A mai napon én is megcsináltam életem 1. wabi tálját. A növények azért nem olyan szépek mert a nagy része a kertből van és a fagyok után nem álltak helyre.
Növények:
2 féle moha
Mini fű
3 féle kaktusz
3 fajta futó növény
2 fajta kövirózsa
És valami ami nem tudom mi
View attachment 73851
A próbálkozás dicsérendő, de...
Ez az összeültetés, ebben a formában valamely típusok halálos ítélete.
Mohák pára és vízigényesek, árnyékos helyet kedvelnek.
Pozsgások, kaktusz, kövirózsa, varjúháj kedvelik a tűző napot, minimális öntözést igényelnek.
Szerintem ezeket vedd figyelembe és csinálj egy pozsgás, valamint mohás tálat.
 
A próbálkozás dicsérendő, de...
Ez az összeültetés, ebben a formában valamely típusok halálos ítélete.
Mohák pára és vízigényesek, árnyékos helyet kedvelnek.
Pozsgások, kaktusz, kövirózsa, varjúháj kedvelik a tűző napot, minimális öntözést igényelnek.
Szerintem ezeket vedd figyelembe és csinálj egy pozsgás, valamint mohás tálat.
Gondoltam rá, de úgy voltam vele hogy nincs veszíteni valóm. A mohák a kertből vannak így azt gondolam bírni fogják, a mohákat úgy ültettem, hogy alul legyenek, nyírkosan, a kaktuszokat pedig fentre ültetettem ahol lefolyik a víz
 
Sziasztok! Miért pirosak a kis garnélák nagy része? A kereskedésben ha jól emlékszem eggyütt voltak más fajtákkal, de van ami piros, van ami fehéres. Remélem nem épül le az ,,állomány" 😖

74346
Persze minden kicsinek örülkök, de na! Ki fehéredhetnek?
 
Sziasztok!
A már előzőpeg leszelektált garnélák szinte teljesen bepirultak. Csináltam nekik egy külön gömböcöt amiben kb. 10-en vannak.75528
75529
A mai nap folyamán szelektáltam le 13db vadas (kékes árnyalatúak) garnélát. Velük nincs tervem, lehet mennek a bettámhoz 🤔.
75530
 
Back
Oldal tetejére