• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

El Natural Natúr 10l akvárium

Na, mit mondott a doki, megmaradsz, Levi? :)
Én jól vagyok, de 24 órás protokoll van és bent kell tartani, és már ma azt mondták, hogy holnap reggel meglátják. Há mondom jó, de semmi a bajom nincs. Na azt fogom mondani nagyon jól vagyok, akkor biztos hazaengednek. De telótól el lettem tiltva, csak ezt megírom
 
Na, így hogy hazaértem, a takarító brigádból (amivel meg vagyok elégedve) 5egyedet látok, 3 "tetemet" amik igazából levedlett vázak. Az az 1, meghalt, elszökött vagy csak nem látom. Az alga nagyon fogyatkozik, levegőztető nélkül is alig termelődik a surface scum.
Szerk: Mindenki megvan!
 
Utoljára módosított:
Szerintetek mennyire illik ez a fa az aq-ba? Mert lehet átteszem az 50 literesbe ha szerintettek sem mutat jól.

Szerintem jo lesz itt is, csak igazagasd, forgasd, akárj torj le belőle.
Az sem baj, ha egy resze kilóg az akibol.

Az aljzat "domborzatával" is jatszhatsz.

Most kicsit olyan, mintha egy idegen bolygorol erkezo kaszaspok-mutans pezsgőfürdőzne nalad.
 
Valószínűleg teleköpködtek mindent petével.

A kezdeti időben hasznosak lehetnek, lelegelik a taknyot/barna algát.

Mindettől függetlenül én betennék 3 Helénát. Ha megmaradnak a hólyagok, akkor nagyon könnyen túlszaporodhatnak, amit csak a többi állat nagyon alaposos megtervezett etetésével lehet kordában tartani ( de ez nehéz).

Ha pedig a túlszaporodás után aktiválod a vadászcsoportot /Heléna/, akkor meg szedegetheted az üres házikókat...
 
Valószínűleg teleköpködtek mindent petével.

A kezdeti időben hasznosak lehetnek, lelegelik a taknyot/barna algát.

Mindettől függetlenül én betennék 3 Helénát. Ha megmaradnak a hólyagok, akkor nagyon könnyen túlszaporodhatnak, amit csak a többi állat nagyon alaposos megtervezett etetésével lehet kordában tartani ( de ez nehéz).

Ha pedig a túlszaporodás után aktiválod a vadászcsoportot /Heléna/, akkor meg szedegetheted az üres házikókat...
Akkor holnap megyek vásárolni. Tök jó, hogy még semmit sem etettem :unsure:
 
Back
Oldal tetejére