• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Napi zene

Szooval. Jol tudom, hogy tehetseg kutato manias vagyok,szavazni is szoktam bevallom. Termeszetesen nem a magyar komolytalan zsurizett uber tehetsegeknek. Na de kerem. Egy zsuri tag ,legalabb egy hozzon ossze egy ilyen triot valakivel.
 
Szooval. Jol tudom, hogy tehetseg kutato manias vagyok,szavazni is szoktam bevallom. Termeszetesen nem a magyar komolytalan zsurizett uber tehetsegeknek. Na de kerem. Egy zsuri tag ,legalabb egy hozzon ossze egy ilyen triot valakivel.
Az éneklésük még hagyján, bár az is korukat meghazudtoló. De honnan ez az iszonyat magabiztos színpadi rutin? Tutira ott születtek. :)
 
Huuuh nagyon tetszik, hogy a forum egyre több zegébe és zugába jutok el. Elképesztő zenei gyűjtemény, alig varom, hogy a több óras növenyultetés közben sorban meghallgathassam mind a 98 oldalnyi zenet. :eek:
Szerettel küldöm mindenkinek:

 
Jó kis album lesz ez! :love:

Kettővel ezelőtt is azt hittem - mikor kijött az Enemy Inside - hogy visszahozzák a Train of Thought energikusságát. Aztán kiderült, hogy az az egyetlen ütős, metálos szám a lemezen :( Nem is tudom, ettől a lemeztől mit várjak.
Mindenesetre LaBrienek kívánnék egy átmeneti afáziát, nem hosszút, csak amíg azt hinnék hogy menthetetlen és keresnének helyette valakit :)

Na de akkor progresszívkedek egyet én is:
 
Kettővel ezelőtt is azt hittem - mikor kijött az Enemy Inside - hogy visszahozzák a Train of Thought keménységét. Aztán kiderült, hogy az az egyetlen metálos szám a lemezen :( Nem is tudom, ettől a lemeztől mit várjak.
Mindenesetre LaBrienek kívánnék egy átmeneti afáziát, nem hosszút, csak amíg azt hinnék hogy menthetetlen és keresnének helyette valakit :)

Na de akkor progresszívkedek egyet én is:

Az Octavarium utáni lemezeket csak meghallgattam kb. 1 szer, a régiek sokkal jobban tetszenek, kb. a rongyosra hallgatva kategória. Az új albummal kapcsolatban azért reménykedem, hátha.. Azt nyilatkozták, hogy ez a tervük.
Bejövős ez is, amit linkeltél, de mégsem :)
 
Az Octavarium utáni lemezeket csak meghallgattam kb. 1 szer, a régiek sokkal jobban tetszenek, kb. a rongyosra hallgatva kategória. Az új albummal kapcsolatban azért reménykedem, hátha.. Azt nyilatkozták, hogy ez a tervük.
Dettó.
 
Back
Oldal tetejére