• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Napi zene

Új kedvenc az új albumról.
Meghallgattam 4-5 számot, tényleg ez a legjobb. Elég állat.
Hangulatról ez ugrott be:


A meghallgatottak közül ez is tetszik még:


Csak azt nem értem, hogy miért nem tudott írni egy súlyos, flash gitárszólót a végére? Persze, nem kell az mindenhova, de ez a szám visít érte.


Na de akkor a röfögő, súlyos riffekre meg dobok egy kontrát :)
Itt van belőle két tökéletes cover, nem tudom eldönteni melyik hangzás tetszik jobban. Billegett a léc az FGN-es gyerek felé, de a végén a gitárszólók közötti hápogós játékkal a Sterlinges csávó bezsebelte a döntésemet :)


 
Meghallgattam 4-5 számot, tényleg ez a legjobb. Elég állat.
Hangulatról ez ugrott be:


A meghallgatottak közül ez is tetszik még:


Csak azt nem értem, hogy miért nem tudott írni egy súlyos, flash gitárszólót a végére? Persze, nem kell az mindenhova, de ez a szám visít érte.


Na de akkor a röfögő, súlyos riffekre meg dobok egy kontrát :)
Itt van belőle két tökéletes cover, nem tudom eldönteni melyik hangzás tetszik jobban. Billegett a léc az FGN-es gyerek felé, de a végén a gitárszólók közötti hápogós játékkal a Sterlinges csávó bezsebelte a döntésemet :)


Hihetetlen,hogy mennyire jó lehetne ez a zenekar,már csak a billentyűst kellene valahogy kitenni. :)
Ritka pillanatok egyike,de itt még valahogy az ének is jól működik,pedig nagyon nem szeretem szegényt.
Úgy mondom a kritikát,hogy jelenleg a saját soundommal sem vagyok kibékülve,de egyértelműen az FGN-es nyerte a versenyt.Nekem köröket ver a másik srác soundjára.A másiknak talán egy fokkal jobb a szólóhoz a soundja,bár nekem kicsit túl van tolva a reverb.
Konklúzió:lehet,több DT-t kéne hallgatnom. :D
 
Meghallgattam 4-5 számot, tényleg ez a legjobb. Elég állat.
Hangulatról ez ugrott be:


A meghallgatottak közül ez is tetszik még:


Csak azt nem értem, hogy miért nem tudott írni egy súlyos, flash gitárszólót a végére? Persze, nem kell az mindenhova, de ez a szám visít érte.


Na de akkor a röfögő, súlyos riffekre meg dobok egy kontrát :)
Itt van belőle két tökéletes cover, nem tudom eldönteni melyik hangzás tetszik jobban. Billegett a léc az FGN-es gyerek felé, de a végén a gitárszólók közötti hápogós játékkal a Sterlinges csávó bezsebelte a döntésemet :)


Akkor vissza a feladónak.. :)
Eléggé elkapott muzsika és a sound is ott van..hihetetlen jó,ahogy úszik a versszak és az atmoszféra is jeles..

 
Ezzel az új számmal teljesen hozzák a 99-es self titled vagy a 2001-es Iowa lemezt. Nem tudom, hogy így majd' 20 évvel később ennek örülni kell, vagy szomorkodni, én mindenesetre beleborzongtam, jelenleg örülök :happy:


Hááát nem is tudom.
Őszinte leszek. Mikor feldobta a youtube, hogy van új zene tőlük akkor megörültem. Gyorsan füles és meghallgattam. Első hallgatásra a hideg kirázott tőle mondom ez igen. De valami nem stimmelt és nem tudtam rájönni mi az. Aztán rányomtam mégegyszer aztán beugrott mi az a furcsa benne. Nekem tiszta Before I Forget. Nem tudom miért de én ezt hallom benne és emiatt már annyira nem is tetszik ez az új zene. Persze meg kell majd hallgatni a teljes albumot aztán nyilatkozni.
 
Hááát nem is tudom.
Őszinte leszek. Mikor feldobta a youtube, hogy van új zene tőlük akkor megörültem. Gyorsan füles és meghallgattam. Első hallgatásra a hideg kirázott tőle mondom ez igen. De valami nem stimmelt és nem tudtam rájönni mi az. Aztán rányomtam mégegyszer aztán beugrott mi az a furcsa benne. Nekem tiszta Before I Forget. Nem tudom miért de én ezt hallom benne és emiatt már annyira nem is tetszik ez az új zene. Persze meg kell majd hallgatni a teljes albumot aztán nyilatkozni.
Volt nekem is egyfajta hiányérzetem, de olyan erővel hasított belém a nosztalgia, hogy elhessegettem. Azért az ingerküszöb is kitolódott ebben a 20 évben, nem várom hogy ugyanazt nyújtsa (vagy többet), főleg ha ugyanazokkal az elemekkel építkezik, amivel anno. Konkrétan a "mainstream-es" Slipknotra nem is asszociáltam, szerencsésen sikerült kizárnom. De most már én is hallom picit, hát köszi :) Majd igyekszem nem sokat hallgatni (egy hete hallottam először, azóta is kb még kétszer csupán), megvárom én is a lemezt.
 
Volt nekem is egyfajta hiányérzetem, de olyan erővel hasított belém a nosztalgia, hogy elhessegettem. Azért az ingerküszöb is kitolódott ebben a 20 évben, nem várom hogy ugyanazt nyújtsa (vagy többet), főleg ha ugyanazokkal az elemekkel építkezik, amivel anno. Konkrétan a "mainstream-es" Slipknotra nem is asszociáltam, szerencsésen sikerült kizárnom. De most már én is hallom picit, hát köszi :) Majd igyekszem nem sokat hallgatni (egy hete hallottam először, azóta is kb még kétszer csupán), megvárom én is a lemezt.

Kezdtem egyébként azt hinni, hogy csak én hallom benne de meg nyugtattál, hogy már te is[emoji2]
Köszi Jopet[emoji846]
 
Back
Oldal tetejére